שיפוצים בחולון

האם שיפוץ בית חייב להיות יקר? או איך תוכלו לחסוך כסף במהלך שיפוץ?

האם יש דרכים לשפץ את הבית בזול?- שיפוצניק בחולון

שיפוץ בית נחשב אחת התקופות המשמעותיות ביותר בחייה של משפחה ממוצעת מבחינה כלכלית. הוצאות רבות המלוות בקניית חומרי גלם, בהחלטה על שכירת שירותיו של מעצב או אדריכל וכמובן הכסף הגדול של השיפוץ עצמו. אלא שהנה מגיעה ההפתעה: שיפוץ הבית אינו מחייב הוצאה יקרה במיוחד או תקציב גבוה באופן בלתי סביר. בהחלט אפשר להחליט לחסוך כסף ולא לעבור דירה, אלא לשפץ את זו הקיימת תוך כדי חיסכון והוזלה מהותית.

ראשית, אם מישהו עדיין שואל את עצמו: אם לא לעבור לבית חדש, אז למה בכלל לשפץ? מובן, שניתן לענות על שאלה זו במגוון תשובות שונות. הבית המשופץ והמשודרג לעולם ייראה הרבה יותר מרשים ומושך מאשר בית ישן ובעל מראה לא אטרקטיבי. כדי שבני המשפחה יוכלו לגור באופן נוח ונעים יותר. תמיד רצוי לשפץ ככל שהיכולת הכלכלית מאפשרת זאת. בנוסף, דירה משופצת שווה הרבה יותר בערך שווי השוק שלה מאשר דירה זהה שאינה משופצת. מדוע? מכיוון שאם הדירה תעמוד למכירה או להשכרה, הרי ברור, כדאי תמיד לגרום לה להיראות טוב יותר, מושקעת יותר עבור המבקרים והלקוחות.

אז איך מצליחים להוזיל מאוד את שיפוץ הבית? איך אפשר לחדש את הבית ולשדרג את מראהו מבלי "לקרוע את הכיס"? ראשית, ניתן לתכנן עיצוב מרכזי ומשמעותי שיהיה לו השפעה אפקטיבית במיוחד על מראה הבית ועל סגנונו. לא חייבים לשפץ את כל הבית או את כל חלקיו. בניגוד לכך, אפשר להחליט דווקא על שיפוצם של פינות חמד המעניקות תחושה חמימה ומחודשת בבית, פינות שלא יעלו הרבה לשפץ אותן ועדיין הן ישנו לחלוטין את הבית כולו.

מובן, שתכנון ראשוני והחלטה על גודל השיפוץ, מחירו הסופי עשוי להיחשב הנקודה המכריעה של האם השיפוץ יכול להסתיים במחיר סביר או לא. ייעוץ מקצועי עם השיפוצניק, קביעת סטנדרט סופי גבוה ללא עלות יקרה של הוצאות מיותרות עשויים להוזיל את מחיר השיפוץ באופן דרמטי.

החלטתם לחדש את הבית ולשדרג את מראהו ע"י שיפוץ מקיף – מעולה! התקשרו אלינו – בחברתנו צוות שיפוצניקים מוסמכים ומיומנים בחולון עם המלצות של אלפי לקוחות מרוצים, שישמחו להעניק לכם שירות אדיב ומקצועי כמו שרק אנחנו בחברתנו יודעים, ולראות גם אתכם בין לקוחותינו.