שיפוצים בהרוא"ה רמת גן

תנו לדמיון שלכם להשתולל- תנו לשיפוץ שאתם רוצים לצאת לדרך... שיפוצניק בהרוא"ה רמת גן איך מגשימים חזון של שיפוץ הבית וחידושו באמצעות שיפוצניק מקצועי?

אז ראשית, לכולנו יש תקופות בחיים שבהן אנו רוצים שינוי. הולכים ללמוד, רוכשים רכב, עוברים דירה ואילו יולדים עוד תינוק. לעתים החלום הוא לא כל כך קיצוני ובוער, ובכל זאת חסר לנו משהו, החיים סביבנו חייבים לקבל נופך של שינוי, שדרוג, חידוש. אז מה עושים? נותנים לדמיון להתפרע ומתחילים לתכנן שיפוץ מקיף. אם אנחנו מרגישים שאין לנו אפשרות להמשיך לחיות בבית שלנו, אנחנו חייבים להפתיע את עצמנו ולחזור כל יום לבית חדש- סימן שהבית שלנו זקוק לחידוש אדריכלי ולמסע שדרוג באמצעות שיפוץ. אז קדימה- בואו נצא לדרך… בוו נתכנן איך החלום הולך להתגשם…

כשמתחילים לחשוב על תהליך ביתי של שיפוץ, חשוב להבין גם את המורכבות של המסע וכמובן, לדעת היטב גם במה הוא כרוך. חזות משופרת ומשודרגת לבית- חייבת להיעשות רק לאחר תכנון מוקפד ובחירת בעל מקצוע, שיפוצניק מומחה ומיומן, שיפוצניק עתיר ניסיון ובעל ידע מרבי בתהליך שצפוי להתרחש אצלכם. אחרת- החלום עלול להפוך חלילה לסיוט…

ההחלטה העיקרית שסוללת את הדלת לבחירת השיפוצניק הנכון היא בדיקת המומחיות העיקרית שלו והתאמתה לסוג השיפוץ שדרוש אצלנו ולתהליך שהבית שלנו זקוק כדי לשדרגו. במהלך שיפוץ ישנן מגוון רב ביותר של אפשרויות: החל מטיוח ומבצע, דרך חיפויי קירות, עבודות נגרות קלה ועד החלפת חדר אמבטיה שלם או שיפוץ כולל של חלל המטבח. לעתים בעל המקצוע הוא למעשה קבלן שיפוצניק המספק אנשי שירות בהתאם לדרישות ולצורך. אם מדובר בשיפוצניק בודד- חובה לבדוק אתו, מה בדיוק תחום האחריות והמומחיות שלו בטרם מתחילה מלאכת השיפוץ כולה. בנוסף, כמובן, כל שיפוץ לא יתחיל עד בחינת תקציב מותאם ומדויק למסע כולו. לעתים מדובר רק במספר חלקים בבית שדורשים שיפוץ קל וחידוש, אך לעתים יש צורך בהריסה ובבנייה מחדש, בהובלת חומרי גלם רבים ויקרים, ולכן יש להעריך כבר בשיחת הייעוץ הראשונית מה הסכום הסופי המוערך של השיפוץ כולו.

בנוסף לכל מה שהזכרנו לעיל, לפני תחילת תכנון תהליך השיפוץ כדאי לא רק להתייעץ עם השיפוצניק באשר לתהליך השיפוץ ולשלביו, אלא בעיקר למצוא מעצב פנים מיומן או אדריכל שיוכל לסייע להתמודד עם התלבטות עיצובית.

בחברתנו צוות גדול של בעלי מקצוע מכל התחומים – מעצבי פנים, אדריכלים וקבלני שיפוצים. בעלי מקצוע מוסמכים ומיומנים בתחום עם המלצות רבות, שישמחו להעניק לכם שירות אדיב ומקצועי כמו שרק אנחנו בחברתנו יודעים, ולראות גם אתכם בין לקוחותינו.