שיפוצים בחיפה

באמצעות שיפוץ מקיף וראוי ניתן להגשים חלום - חיפה שיפוצניק מיומן ועתיר ניסיון יחזיר למטבח שלכם את החדשנות

יש לכם תקציב מוגבל? אתם רוצים לבצע שיפור מראה למטבח מיושן? אין מה לדאוג! אפשר בהחלט לבצע שדרוג ועיצוב אדריכלי מרשים גם במחיר אטרקטיבי ומבלי לרוקן לגמרי את הכיס.

כאשר מתכננים ועוסקים בחידוש המטבח, תמיד יש תחושה שאנו צריכים את שירותה של חברת מטבחים, פירוק המטבח הקיים  וכמובן הובלה והרכבה של מטבח חדש ומעוצב. ודאי שזה המצב האידיאלי הרצוי. ככל שיש לכם תקציב גבוה יותר ואתם יכולים לעמוד מבחינה כלכלית בהחלפת מטבח ישן בכזה מודרני חדש- עשו זאת. אך, יש לזכור, כי אנשים רבים עדיין רוצים להחליף את מראה המטבח ולשדרג אותו בתקציב נמוך יחסית בגלל יכולת כלכלית נמוכה בהרבה. האם עליהם לזנוח את החלום ולהסתפק במטבח מיושן? האם מטבח משודרג הוא חזון רק לעמידים?

מטבח ישן, בלוי וחסר טעם עיצובי אינו יכול להיות החלק המרכזי ולב הבית. ברבות השנים המטבח הפך לחלל פתוח ומרכזי שתדמית הראשונית של הבית, שכן הוא מהווה יחד עם חלל הסלון את הכניסה לבית בבניינים מודרניים רבים. מאידך, ברור כי המטבח נותר משום תפקידו המרכזי כחדר בישול ואסון כלים. לפיכך, בעולם המודרני העיצובי חובה לשלב בין פונקציונליות לעיצוב עדכני, בין שימושי לאסתטי. המטבח חייב להיות מזמין ונגיש לילדים, מבלי לפגוע במראה העיצובי שלא. המטבח חייב להיות ידידותי לשימוש עבור בעלי הבית ואף להכיל את החידושים הטכנולוגיים המתקדמים מבלי להסיר מדרגת המראה העדכני והאסתטי שלו. הרצון להחליף ארונות מטבח ישנים או להפוך את חדר המטבח לחלל קסם מרהיב אינם מוגבלים רק לבעלי המאה. ניתן לשדרג את מראה המטבח באמצעות שיפוץ מיומן ומקצועי. שינויים, כמו החלפת חיפוי קיר ושיש יכולה להביא לשינוי דרסטי במראה המטבח, החלפת דלתות המטבח יביא לאלמנט עיצובי אחר בתכלית מבלי להוציא כסף רב על רכישת מטבח שלם. כדי לאפשר אווירה מוארת יותר ובעלת מרחב גדול של חלל מרווח ניתן להשתמש בגופי תאורה תואמים ובחלופה לחלק מהדלתות במראה מעוצבת.