שיפוצים בבני ברק

האם אפשר בכלל לחדש את חדר הרחצה בתקציב מוגבל? שיפוץ חדר אמבטיה בזול? כל השיטות לשינוי המראה של חדר האמבטיה באמצעות שיפוץ יעיל ואיכותי – שיפוצניק בבני ברק

שיפוץ חדר אמבטיה נחשב בעיני רבים פעולה מלחיצה שעלולה לגרום למטרד ולאי נוחות לתקופה ארוכה של שבועות במקרה הטוב ולסיוט של חודשים במקרה הרע. משום מה הפכה המילה "שיפוץ" אצל אנשים רבים למילה נרדפת לסיוט, תקופה בלתי נסבלת, משהו שחייבים לעבור רק אם אין ברירה. אלא שחדר אמבטיה לפעמים יכול להגיע למצב של עובש, רטיבות, נזילות ורטיבות, ואז באמת אין ברירה.

על מנת להפוך את חדר האמבטיה לכזה שימושי ואסתטי, פונקציונלי ונעים למראה יש לחפש שיפוצניק מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב דווקא בשיפוצם של חדרים רטובים. שיפוץ חדרים אלו עשוי להיות מעט שונה משאר חדרי הבית, משום שהוא מרכז עבודה רבה ומורכבת עם מערכת אינסטלציה וביוב, עם חיפויי קיר באיכות טובה במיוחד וכמובן עם אלמנט של איטום, טיוח וצבע. מחירו של חדר אמבטיה עשוי לנוע בין אלפי שקלים בודדים, כאשר מדובר בחלל קטן ובתכנית ללא הוספת אלמנטים ייחודיים, ואולם כאשר מנסים להציב רף גבוה של עיצוב אסתטי לחדר זה: המחיר עלול להרקיע שחקים. מערכת ג'קוזי, כיורים ושיש איטלקיים, חיפוי קיר ייחודי ויוקרתי, גופי תאורה מרשימים- כל אלו עשויים להעלות מאוד את הרושם שיוצר חדר זה. כלומר: נקודת הפתיחה של כל שיפוץ היא שהשמים הם הגבול, אבל הכול תלוי בעומק הכיס.

אז אם אין לנו תקציב גדול, אם אנחנו קצת לחוצים במזומנים- כדאי לנו לוותר על חלום שיפוץ חדר האמבטיה? או שאלה פרקטית יותר: האם חידוש חדר אמבטיה מחייב בהכרח לעלות הרבה כסף? אז התשובה המפתיעה היא ממש לא.

חדר אמבטיה יכול להיות משופץ ולהחליף לחלוטין את המראה והאווירה שאותה הוא מקרין גם מבלי להחליף את כל חלקיו. מובן, שמערכת האינסטלציה היא המערכת המרכזית שדורשת בדיקה המשמעותית של בעל מקצוע מיומן מתחום זה. אם מערכת זו אינה חלודה או בלתי שמישה, הרי שחידוש חיפוי קיר, החלפת ארון אמבטיה, שילוב של גופי תאורה דקורטיביים יכולים להעניק יחד את המראה הזוהר והחלומי.

כאשר יש לנו את החזון בראש, ואנו רוצים לשפץ את חדר האמבטיה. אולם, אנחנו קצת לחוצים במזומנים, לא צריך לוותר על חלום שיפוץ חדר האמבטיה,  משום שחידוש האמבטיה לא מחייב לעלות הון, יכולים גם במחיר אטרקטיבי. אין שום סיבה לוותר על השיפוץ, אם נשכיל לפעול באופן של עיצוב מקורי ועל ידי יצירתיות שתפעיל את הדמיון והחדשנות המאפיינת את עולם השיפוץ העדכני.