שיפוצים בבת ים

שיפוץ- סיוט או חוויה? גרירת זמן והוצאות מיותרות או שדרוג פני הבית על פי לוח זמנים מדויק?

אז הולכים על שיפוץ כללי לבית או פוחדים להיכנס להרפתקה? – שיפוצניק בת ים

אחד הכללים החשוב ביותר לפני הזמנתו של בעל מקצוע הוא לערוך סקר שוק מקדים על מנת להבין מה הלך הרוח של מחירים הנוהגים עבור העבודות שאותן נדרש בעל המקצוע לבצע. בדיקת מחירים זאת היא שלב קריטי ובלתי נפרד מרצף תהליכים שחייבים להתקיים גם לפני מלאכת שיפוץ בבית קיים.

 

שיפוץ נחשב בעיני רבים מעין סיוט של הוצאות אין סופיות ובלתי נשלטות, לוח זמנים ארוך של טרדה ועוגמת נפש וכמובן- מריבות עם בעלי מקצוע רבים. ואולם, ככל שנקדים לערוך בחינה של כל אחד מהמרכיבים שעלולים להרוס את חוויית השיפוץ, נוכל לעבור את התקופה המדוברת באופן רגוע ומיטבי ככל האפשר.

אז ברור, שמחקר מקיף ובדיקה מרחבית לפני תחילת השיפוץ חשובים במיוחד על מנת לראות את התמונה השלמה. ראשית, בנוגע לסקר המחירים: כולנו יודעים שיש תקופות בחיים, שבהן אנחנו מרשים לעצמנו לשחרר קצת את החגורה. כשנמצאים בחופשה, מרשים לעצמנו לבזבז יותר כספים. כשקונם בית, מוציאים עוד הרבה מאוד כסף בזכות המשכנתא. כך קורה פעמים רבות גם בתקופת שיפוץ. אנשים רבים טועים לחשוב, שאם אנחנו כבר נמצאים בשלב הוצאות, אז יאללה… נתחיל להתפרע… וזאת טעות ביסודה, כמובן.

אין שום צורך לרכוש דווקא את המוצרים היקרים והמפוארים ביותר. הבית יכול להיראות נהדר, גם אם נמצא פריטים זולים יותר, בעלי ערך עיצובי שתואמים לסגנון הבית ולאווירה שהיינו רוצים להשרות בו. כמו כן, ניתן בהחלט לחשוב באופן יצירתי כדי לעורר מחדש פונקציות של עיצוב: מדפים במקום ארונות שלמים, עציץ דקורטיבי במקום מבנה גבס יקר, גוף תאורה מרשים במקום הריסת קירות ובנייתם מחדש. באופן אדריכלי ישנן טכניקות רבות הקיימות על מנת לתת תחושה של מרחב, להעניק הרגשה של יוקרה, לאפשר ללקוח לשדרג את ביתו תוך השגת פריטים בודדים מתוך מגוון רחב הקיים בשוק.

מחפשים שיפוצניק מיומן ומנוסה בבת ים לשיפוץ מקיף? רוצים ליהנות מחוויית שיפוץ מהנה? אל תתפשרו על איכות, התקשרו כבר עכשיו! חברתנו מזמינה אתכם להתקשר אלינו ואנחנו נפנה אליכם שיפוצניק מקצועי ומוסמך אשר יספק לכם את השירות המקצועי ביותר וחוויית שיפוץ מהנה ואיכותית.

אז שיפוץ- סיוט או חוויה? תלוי איך תתכננו אותו…