שיפוצים בעראבה

איך אפשר לשפץ חדר אמבטיה באופן המוצלח, הזול והאיכותי ביותר? עראבה

רבים מהמשפצים את חדרי האמבטיה, משפצים לא בגלל הרצון להתחדש ולעצב באופן טרנדי ואדריכלי,  אלא משום הלקויות בעקבות רטיבות, עובש בקירות או בלאי סביר שנגרם עם שנות שימוש רבות בחדר בעל פונקציות רבות: מערכת צנרת ואינסטלציה, מערכת ביוב, מערכת חשמל, עיצוב וחיפוי קירות ועוד.הרבה מאוד רכיבים נקשרים בשיפוץ חדר האמבטיה דווקא כתוצאה מהעובדה שהוא מורכב מאוד פונקציונלית. לכן, לפני תחילת עבודת השיפוץ רצוי לבחון מה כדאי באמת להחליף ואת מה ניתן למנוע כדי לחסוך בעלויות. למשל, אחת הדרכים המוכרות לחסוך כסף רב בהריסת חדר אמבטיה ובבנייתו מחדש היא לשמור, ככל האפשר, על גופי האינסטלציה הקיימת ליד זו החדשה. שכן ככל שיהיה לשיפוצניק צורך בשבירת רצפות, העברת כבלים או צינורות מים וביוב רק בגלל שינוי מיקום גופים פונקציונליים אלו: כיור, שירותים ועוד, הרי שעלות השיפוץ תעלה באופן דרמטי. מובן, שאם איש המקצוע יגלה שחיווט מערכת החשמל או צינורות האינסטלציה מיושנים, חלודים, אינם שמישים עוד. הרי שלא תהיה בררה אלא בהחלפתם. במקרה כזה יהיה קל יותר לבצע שינוי נוסף הקשור למיקום האלמנטים. אך אם אין צורך לגעת במהלך השיפוץ במערכות הנסתרות רצוי להשאיר את מיקום האלמנטים קרוב ככל האפשר לאלו הקיימים.

ישנם לקוחות רבים שהיו רוצים לשנות את מראה חדר האמבטיה שלהם משום שהוא קטן, צפוף ולא נוח. גם במקרה כזה אם מדובר בלקוח בעל תקציב מוגבל, הרי שניתן לזכור שבאמצעות מספר טריקים ושיטות עיצוביות אפשר בהחלט ליצור רושם של מרחב גדול ומרווח הרבה יותר. לדוגמה: שימוש בדלתות מקלת מזכוכית שקופה עדיף משימוש בווילון אטום שמהווה חסימה בולטת למרחב הקיים. הגדלת חלון החדר- אם הדבר אפשרי או הקניית שיטה להגברת תחושת האור בחלל, גם אם אור היום חסום בעקבות שימוש בחלון מזכוכית חלבית.

מחפשים קבלן שיפוצים בעראבה לשפץ את חדר האמבטיה ולחדש אותו לעיצוב העדכני? צוות חברתנו, הינו צוות קבלנים מומחים בתחום השיפוצים, המבצעים עבודות שיפוצים מכל הסוגים ועם דירוג גבוה והמלצות טובות מלקוחות מרוצים. התקשרו לקבלת הצעה או ייעוץ!