ביובית ברהט

בעל מקצוע נהג ביובית ברהט עונה לכם על הכול

אם יש לכם פיצוץ בצנרת, לפני שאתם מתקשרים לשירותיו של בעל מקצוע נהג ביובית ברהט או אינסטלטור בכפר סבא, חשוב מאוד לסגור את הברז הראשי. אם השיבר סגור והנזילה ממשיכה, רצוי לבדוק את הצנרת הסמוכה. ייתכן מאוד כי הבעיה לא אצלכם. במקרה הנ"ל יש לבקש לסגור את הברז הראשי האחר ולזמן בעל מקצוע נהג ביובית ברהט שייתן מענה מהיר.

למה הלחץ חלש בברז?

אחת השאלות השכיחות היא למה זרם המים חלש מדי. התשובה הראשונה היא כי ייתכן שיש לכם צורך בשירות של פתיחת סתימות. חשוב מאוד לבדוק אם הבעיה הינה בברז אחד או בכל שאר הברזים כדי לשלול נזק גרוע יותר. הבעיה השכיחה לזרם בעייתי היא אבנית אבל לא רק. אם יש אבנית, הכי פשוט להמיס מים בחומץ ולהכניס את ראש הברז לשעה לפחות. גם נוזל להמסת אבנית יכול לעשות את העבודה.

בסיכום דבר, אם אתם גרים בבניין ישן והצנרת שלכם וותיקה, סביר להניח כי יש בעיה בלחץ המים מאחר שהצנרת כבר ישנה. מיותר לספר לכם מה קורה כאשר הצנרת ישנה- כך למעשה מועד המקום ליותר סתימות. במקרה הנ"ל יידרש מכם להחליף את הצנרת באמצעות איש מקצוע מהימן ומקצועי.

אז אם הזרם חלש מדי, אם יש לכם פיצוץ בצנרת, אין צורך להילחץ, כל שעליכם לעשות זה לזמן אליכם אינסטלטור המתגורר בקרבת מקום. גרים ברהט? הזמינו עוד היום בעל מקצוע נהג ביובית ברהט או אינסטלטור באזור וטפלו בבעיה לפני שהעלות עליה תגדל.

בסיכום דבר? טפלו בבעיות בעודן ברות טיפול במחיר שווה לכל כיס. צריכים עזרה? אין לכם על מי לסמוך? בקרו באתר הבית שלנו והתקשרו עוד היום אל בעל מקצוע נהג ביובית ברהט שיספק לכם סיוע מידי לכל בעיה.

הביובית לשחרור סתימות

שירותי ביובית ניתנים כפתרון לתושבים, לבעלי עסקיים, למנהלי מוסדות ולאחראים תברואתיים, במטרה לפנות פסולת תת קרקעית המפריעה לצנרת הביוב, בין אם היא כבר קיימת ובין אם יש צריך להקימה ולשם כך דרוש פינוי מאסיבי של כל המוקשים העלולים להפריע להקמה.

פנו אלינו ונגיע לטפל בתקלה במהירות האפשרית וביעילות מקצועית. אנו פנויים לקבל את פניותיכם 24 שעות ביממה!