חוקר פרטי בראש פינה – חוקרים פרטיים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

חוקר פרטי בראש פינה – חוקרים פרטיים מקצועיים, במחיר הוגן – התקשרו

על פי מה בוחרים בלשים בחברות חקירות פרטיות? ראש פינה

משרדי חקירות פרטיים רבים  עוסקים במעקב וגילוי חקר האמת. בעידן המודרני שלנו סיפורים אחרי נוכלים, מתחזים ומועלי כספים הולכים ומתרבים. ככל שמספרם הולך ועולה, כך נעשה קשה יותר לתפוס אותם. ככל שהטכנולוגיה הולכת ומתפתחת, ככל שכלי מעקב דיגיטליים באים לידי ביטוי בשימוש של חוקרים פרטיים, כך גם העבריינים משתכללים ולומדים דרכי התחמקות והיעלמות טובה.

במקרים רבים משרד חקירות פרטי נדרש להיכנס לתמונת המעקב והבילוש ולהתחיל למעשה את החיפוש אחרי פתרון יצירתי במיוחד שיהווה אבן דרך ראשונה ומשמעותית בהצלחת המעקב, לאחר שגורמי האכיפה הרשמיים ובמיוחד משטרת ישראל כבר הרימו ידיים וקבעו, כי התיק סגור וכי הם מיצו את כל יכולות החקירה ואין כל ראיות.

ראוי לציין כי משרדי חקירות מחויבים לפתוח את המשרד רק לאחת שקיבלו רישיון עסק מטעם משרד המשפטים, שכן ישנם חוקים ומגבלות רבים הקשורים בענף זה. לא כל אדם יכול לבצע מעקבים אחר אדם אחר, בוודאי שקשה מאוד לדעת מה אסור ומה מותר, מה התחום של מעקב ומלאכת בילוש חוקיים ומתי כבר מדובר בהפרת פרטיות ובהטרדה. לכן, כל בלש פרטי נדרש לעבור קורס אינטנסיבי בדיני מעקבים וחקירות על מנת לפעול תחת מעטה חוקי בלבד. בנוסף, חשוב לדעת, כי ברוב המקרים מנהלי משרדי חקירות פרטיים וצוות העובדים שלהם הם בוגרי יחידות מובחרות בגופים שונים של מערכת הביטחון הישראלית כמו צה”ל, שב”כ או המוסד, גוף הריגול הממסדי. בפרט מגיעים חוקרים ובלשים אלו עם ניסיון עתיר שנים מיחידות הקשורות במחקר, בהדרכה ובמעקב. כדרך הטבע הם כבר מיומנים בעבודות דיסקרטיות תוך שמירה על סודיות. בנוסף מכיוון שהעבודה בתחום הבילוש או הריגול דורשת, כידוע לכול, דיסקרטיות ומהלכים עדינים ומלאי תכונה סודית ורגישה, כל בלש שנבחר לעבוד בתוך צוות במשרד חקירות פרטי עובר מסלול ארוך מורכב של בדיקות אישיות בעצמו.