חוקר פרטי בראשון לציון – חוקרים פרטיים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

מתי אתם תצטרכו להשתמש ביכולותיו של בלש פרטי?

ומה העיקרון שלפיו בוחרים בלשים בחברות חקירות פרטיות? ראשון לציון

משרדי חקירות פרטיים עוסקים במעקב וגילוי חקר האמת. בעידן שלנו נפוצים במיוחד סיפורים אחרי נוכלים, מתחזים ומועלי כספים. ככל שמספרם הולך ועולה, כך נעשה יותר קשה תהליך תפיסתם. ככל שהטכנולוגיה הולכת ומתפתחת, ככל שכלי מעקב דיגיטליים באים לידי ביטוי בשימוש של חוקרים פרטיים, כך גם העבריינים לומדים דרכי התחמקות והיעלמות מיטביות.

לא פעם נדרש משרד חקירות פרטי להיכנס לתמונת המעקב והבילוש ולהתחיל למעשה את החיפוש אחרי פתרון יצירתי במיוחד שיהווה אבן דרך ראשונה ומשמעותית בהצלחת המעקב, לאחר שגורמי האכיפה הרשמיים ובמיוחד משטרת ישראל כבר הרימו ידיים וקבעו, כי התיק סגור וכי הם מיצו את כל יכולות החקירה.

בעיקרון- משרדי חקירות ראשיים מחויבים לפתוח את המשרד רק לאחת שקיבלו רישיון עסק מטעם משרד המשפטים, שכן ישנם חוקים ומגבלות רבים הקשורים בענף זה. לא כל אדם יכול לבצע מעקבים אחר אדם אחר, בוודאי שקשה מאוד לדעת מה אסור ומה מותר, מה התחום של מעקב ומלאכת בילוש חוקיים ומתי כבר מדובר בהפרת פרטיות ובהטרדה. לכן, כל בלש פרטי נדרש לעבור קורס אינטנסיבי בדיני מעקבים וחקירות על מנת לפעול תחת מעטה חוקי בלבד. בנוסף, חשוב לדעת, כי ברוב המקרים מנהלי משרדי חקירות פרטיים וצוות העובדים שלהם הם בוגרי יחידות מובחרות בגופים שונים של מערכת הביטחון הישראלית- צה"ל, שב"כ או המוסד, גוף הריגול הממסדי. בפרט מגיעים חוקרים ובלשים אלו עם ניסיון עתיר שנים מיחידות הקשורות במחקר, בהדרכה ובמעקב. כדרך הטבע הם כבר מיומנים בעבודות דיסקרטיות ובצווי חיסיון וסודיות.

בנוסף, כל בלש שנבחר לעבוד בתוך צוות במשרד חקירות פרטי עובר מסלול ארוך, מורכב ומייגע של בדיקות אישיות בעצמו, מכיוון שהעבודה בתחום הבילוש או הריגול דורשת, כידוע לכול, דיסקרטיות ומהלכים עדינים ומלאי תכונה סודית וזהירה.

לעתים קשה להבין מתי בכלל יש צורך במשרדי חקירות פרטיים. ואכן תחומי העניין וענפי המחקר שהם עוסקים בהם מגיעים מכל אפשרות שיש בה צורך בבחינת אמת ובחשיפת סודיות והסתרה.