חוקר פרטי ברמת גן – חוקרים פרטיים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

שירותי בילוש וריגול במסגרות עסקיות ברמת גן

בעלי עסקים רבים נדרשים לשכור את שירותים של משרדי חקירות, כאשר הם רוצים לגייס עובדים חדשים. במיוחד כאשר מדובר בעסק רגיש מאוד בתחום איסוף כספים , קרבה לחסרי ישע או ענפים הקרובים לנושאים דיסקרטיים. על מנת להיות בטוח שהמועמד הוא אכן מי שהוא מציג את עצמו וכדי לחשוף את כל הצדדים של אישיותו ולא רק את החלקים שהוא בוחר להבליט במודע- חובה לעקוב אחריו מספר ימים. המעקב יכלול הן את שהותו בקרב בני המשפחה, הן את הקשרים החברתיים שלו והן את התחביבים ופעילויות בשעות הפנאי. כאשר מתגלית התנהלות שאינה ראויה או כזאת שלא מאפשרת קליטה במקום העבודה, מציג מנהל העסק תמונות, הקלטות או עדויות אחרות שנקלטו באמצעות מעקב החוקר הפרטי. התנהגויות כאלו עשויות להיות שנויות במחלוקת כמו שתיית אלכוהול בכמות לא מועטה, עברת תנועה קלה מן העבר. ואולם, לעתים בעקבות מחקר ומעקב צמוד ייחשף ארון שלדים מעברו של המועמד. מקרים שבהם מתגלים מעשים שיש בהם ממש עברות על החוק או על התנהגות מקובלת ורצויה, כמו: שימוש בסמים, עברות פליליות, מקרי אלימות או חשיפת מקרי מעילה בכספים, הרי שפרצופו האמתי של המועד נחשף.

המידע שניתן לגלות על כל אדם הוא כוח רב. כוח בעל יכולת הרסנית במיוחד. לפיכך, על מנת להפעיל משרד חקירות ולבצע מעקבים ותצפיות על אדם חובה לקבל אישור ייחודי ממשרד המשפטים. בנוסף, רק חוקר פרטי שהוכיח ניסיון של חמש שנות עבודה לפחות והציג יכולת של עבודות בילוש וריגול מקצועית במיוחד יורשה לפתוח משרד חקירות פרטי ולעמוד בראשו.

כאשר מדובר, כאמור, במקרים של מעקב אחר מועמד פוטנציאל לעבודה, הרי שתוצאת המעקב תשנה את חייו. כדי לקבוע גורל באופן נחרץ וודאי, יש חובה לנהל את כל תיק הבילוש באופן המיומן והמקצועי ביותר.

מקרים נוספים שבהם מנהל עסקי עשוי להיעזר בשירותי בילוש קשורים לתקלות המתרחשות מול עובד קיים בחברה. כאשר המנהל חושד באחד העובדים במעשה של מרמה והפרת אמונים, מעילה וגנבת כספים או ריגול תעשייתי, חובה עליו להיעזר בשירותי משרד חקירות.