חוקר פרטי ברמת אפעל – חוקרים פרטיים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

תחומי ריגול ובילוש כחלק מסכסוכי גירושים- האמנם? רמת אפעל

למה דרושות 5 שנות ניסיון בתחום כדי לפתוח משרד חקירות פרטי?

תחומי העיסוק המרכזיים של חוקרים פרטיים נוגעים בדרך כלל בחקירות אישיות ובמעקב על רקע בגידה רומנטית. לפעמים החקירה אף נמשכת בתוך הסכסוך הפנים משפחתי גם אל תוך מהלכי סכסוכי גירושים במסגרת מלחמות יצרים רוויות מתח ורגש. בנוסף, חוקר פרטי יצטרך לבצע עבודות בילוש וריגול תוך כדי מעקב אחרי החשוד או הנעדר במטרה לחשוף את האמת. לעתים העיסוק שיידרש ממשרד החקירות יהווה בסיס לפתרון חידה הקשורה דווקא לנושאים כלכליים- כספיים, כמו איתו רכוש או חשבונות בנק נסתרים, ניסיונות להגיע אל נוכלים או למתחזים המסוגלים להפעיל מניפולציות רגשיות תוך החלפת זהויות ולהפיל ברשתם זרים כדי להעביר מהם כספים שלא כחוק. הפרת אמונים ומרמה הם תחומים שמככבים ברשת הריגול של חוקרים פרטיים בדרך לחשוף עולם אמתי וישר יותר. במקרים נוספים החוקר הפרטי יעבוד במסגרת החקירה כדי למנוע מעילה בארגונים גדולים וכדי להגיע לחשודים שפועלים בסתר ותחת מעטה של תמימות ויושר. לא פעם הבוגדים הגדולים ביותר והנוכלים שמסכנים את הארגון שבו הם פועלים מתגלים דווקא כאנשי סודם של המנהלים. רק במסגרת מעקב צמוד וחקירה סמויה ומקצועית ניתן יהיה לחשוף את פרצופם האמתי.

משרדי חקירות נועדו על מנת לספק את צורכי הלקוח ולעקוב אחר דרישותיו במטרה לחשוף את האמת ולגלות את פרצופם האמתי של הנוכלים, העבריינים או החשודים. במקרים רבים צוות העובדים במשרד החקירות רוכשים למעשה את הידע הראשוני שלהם ואת הניסיון במהלך שירותם בארגוני ביטחון מובילים ובגופי מודיעין רשמיים. רבים מהם מגיעים משורות המשטרה, אחרים שירתו שנים רבות כחוקרים בכירים בצבא או כמרגלים בגופי ביון אחרים.

חוקרים פרטיים פועלים אך ורק במסגרת החוק ותחת מעטה ברור של המגבלות הקיימות בו. לפיכך, על מנת להפעיל משרד חקירות פרטי חובה על המפעיל – המנהל להיות בעל ותק וניסיון בתחום לפחות ולקבל רישיון של עסק מורשה בענף החקירות והביטחון מטעם משרד המשפטים הישראלי.