חוקר פרטי באור יהודה – חוקרים פרטיים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

כיצד משרד חקירות פרטי עשוי לתרום בסכסוכים בין הורים? אור יהודה

מה לחוקר פרטי ולהחלטה מי יקבל משמורת על הילדים?

כאשר עוסקים בדיני משמורת של הורים על ילדים לרוב המצב הבסיסי במשפחה הוא של פרדה בין בני זוג. לעתים, תודה לאל, משכילים ההורים ומליחים להיפרד באופן נינוח ונעים מבלי לערב את הילדים לתוך הסכסוך. ואלם, לצערנו הרב, רוב מקרי הגירושים בישראל כמו גם בעולם כולו קשורים למצב של מאבק תמידי אישי, משפטי וחוקי בין ההורים. הם מתווכחים על סיבת הפרדה, על היחסים ביניהם, הם להוטים בשנאה הדדית ורוויים ברצון לנצח במאבק הכלכלי של מזונות, חלוקת רכוש. לרוב הם גם מוצפי רגשות נקם כתוצאה מתהליכים משפטיים שמלווים בידי עורכי דין צמאי דם שרק מלבים את המצב הקיים. הכעס, העלבון והזעם המופנה כלפי בן הזוג לשעבר מביא במקרים רבים לרצון להדיח אותו בכלל מהחיים ולמחוק את הקשר גם בינו לבין הילדים המשותפים. במקרים אלו נידונה המשמורת בבית המשפט והדיון נסב על היחסים המעשיים שבין ההורה לילד ועל הקשר המשפטי שרצוי שיהיה ביניהם על רקע שאלת טובת הילד וצרכיו.

ובכל מקרה, במקרים רבים הריב על משמורת הופך להיות זירת קרב מדממת שמחייבת התערבות הרשויות בדיונים. לעתים קרובות צד אחד מנסה להפליל את הצד האחר או ליצור לו דמות דמונית שאינה מסוגלת כלל לשמור על ילדים או להחזיק אותם באחריותה. לעתים אכן המצב הוא כזה שאחד ההורים הוא בעל התנהגות מסוכנת או בעייתית, ולכן יאבד את זכות המשמורת שלו. אבל לפעמים מדובר במלחמת שקרים רוויית יצרים שבה קשה מאוד לדעת מי צודק ודובר אמת ומי רק ממציא סיפורים ואגדות לתועלתו האישית מבלי להתחשב בצורכי הילד וביכולת להיטיב עמו בהמשך חייו.

לעתים מצב הנסיבות לא ברור, עד כי אפילו עורכי הדין המייצגים את שני הצדדים לא יודעים מה נכון ומה מומצא, מה יהיה טוב לילד ומה חלילה יגרום לפגיעה קשה בו ובאיכות חייו. במקרים אלו רצוי לפנות למשרד חקירות פרטי על מנת למצות את המעקב אחרי כל אחד מההורים ולהחליט מי כשיר יותר…