חוקר פרטי במטולה – חוקרים פרטיים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

פעולות בילוש ומעקבים צמודים לשם חשיפת האמת – מטולה.
מה הקשר בין רשויות החוק ומוסדות הביטחון של המדינה לבין חברת חקירות פרטית?

חוקרים פרטיים המוכרים לנו גם בשם בלשים, בדרך כלל נשכרים על מנת להשיג מידע סודי או נסתר במכוון, כמו כן לאתר נעדרים וכן להשתתף בפתרון תעלומות פשע. חוקרים אלו עובדים לצורך גילוי האמת באמצעות מעקב סמוי וחקירות תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ביניהם מצלמות מעקב, מיקרופונים, בגדי הסוואה ועוד.

כמובן שחוקר פרטי חייב להיות מוסמך ובעל רישיון העובד במשרד חקירות עם ההיתר הראוי וברישיון תקף מטעם משרד המשפטים. חובת החוקר לעבוד אך ורק בהתאם להוראות החוק ותחת האיסורים הקשורים לעבודתו. כמו כן, כדי ליצור מצב שמשרדי החקירות יהוו מקום בטוח, מהימן ודיסקרטי במיוחד ועל מנת שלקוחות המשרד ידעו שמי שמנהל אותו אכן אמון על החוק ועל יכולת בילוש ומעקב רק על פי המותר במדינה שבה הוא פועל, הונהגו מספר מגבלות על משרדי חקירות. ראשית, בעקבות חוק הדורש לפחות חמש שנות ניסיון כחוקר פרטי מוסך כדי לפתוח משרד חקירות ברישיון מטעם רשויות החוק.

ברור, שהלקוחות יכולים לסמוך ביתר שאת על ראשי המשרד היושבים מולם ולדעת שהם וצוות העובדים פועלים מתוך מיומנות וניסיון רב שנים. אין כל ספק, כי בתחום מעקבים, בילוש, ריגול וחקירות רק עובדים עתירי ניסיון יוכלו לגלות את האמת אל מול נוכלים ערמומיים ועבריינים מסוכנים בעלי חזות ישרה. במקרים רבים אנשי צוות משרדי חקירות הם עובדים לשעבר בתחומים זהים או מקבילים בגופים שונים במערכת הביטחון. במקרים רבים אנו נמצא, כי צוות החוקרים הגיע מהצבא, ממשרדי חקירות של השב”כ או מתרגילי ריגול הקשורים בפעולות המוסד. צוות החוקרים והעובדים במשרד החקירות חייב להיות מיומן ומומחה בכל סוגי התחומים הקשורים למרמה, התחזות, היעלמות ועברות פליליות אחרות שיכולות להיחשף רק באמצעות בילוש סמוי ומעקבים צמודים. כיום מרבית פעולות המתבצעות במשרדי חקירות נעשות תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.