חוקר פרטי בכורזין גבעתיים – חוקרים פרטיים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

צוות חוקרים מיומן בתוך משרד חקירות פרטי ובעל מוניטין- מדוע? כורזין גבעתיים

ומדוע לפנות לחוקר פרטי ולא להתקשר 100- למשטרת ישראל?

חוקרים פרטיים חייבים לעבוד רק תחת רישיון בתוקף ובמסגרת השכלה מסודרת שקשורה לעבודות מעקב, ריגול, ציטוט ובלשות. לפני שפונים למשרד חקירות פרטי, רצוי לבדוק את מומחיות המשרד ואת מקצועיותו. ישנם כיום בענף הרבה מאוד משרדים שאינם בעלי תעודה והסמכה, אינם בעלי מוניטין או מיומנות ולמעשה הם קיימים על בסיס שאינו ראוי ואינו מקצועי.

חשוב לזכור, כי חקירה שמתבססת על עבודתו של חוקר שאינו מיומן ואינו ראוי, עלולה לא רק לא להצליח ולא להביא לתוצאה הרצויה, אלא ממש להמיט נזק משמעותי- בתחום הזוגי, האישי והכלכלי. לעתים כדאי היה שלא הייתה נפתחת מלכתחילה החקירה. לפיכך, הדרך לבחור משרד חקירות פרטי חייבת להיעשות באופן הקפדני והיעיל ביותר. בנוסף, הראיות שמסופקות על ידי החוקרים הפרטיים עשויות לשמש כהוכחות וכעדויות קבילות בדיוני בית המשפט. כך שאם נאספו באופן מותר על פי החוק, באופן מקצועי וראוי, הרי שהן יוכלו לסייע לפתור את התעלומה ולקצר את המשפט. אם נאספו באופן לא מקצועי או לא על פי מגבלות החוק- אין להן כל ערך..

לעתים קרובות הפנייה לצוות חקירה חשאי שעובד תחת חסותו של משרד חקירות פרטי נובע מהצורך לפענח סיטואציה מורכבת שאין למשטרה יכולת או רצון לפעול במסגרתה. אמנם בחדרי חקירות המשטרה מפוענחים לעתים הקשים מבין הפשעים והזירות הבעייתיים ביותר, ואולם חשוב לזכור, שלעתים אין צורך בחקירה בגלל חשד לפלילים, אלא בגלל סכסוך אזרחי פרטי. כלומר: במקרים רבים של סכסוכים בתוך המשפחה, אי סדרים ביו עובדים לחברה ואפילו חשדות אל מות חברים קרובים- נדמה, שהרלוונטיות של החקירה המשטרתית פשוט אינה קיימת. אם אין מדובר בעברה על החוק, הרי שהמשטרה ממילא לא תוכל לטפל בבעיה, אלא רק צוות מסור ומקצועי של משרד חקירות פרטי. לדוגמה: בגידה בבן זוג או היעלמות של בחור מבית ההורים- אמנם הם מקרים מדאיגים, המדירים שינה מכל המעורבים, אבל אין בהם שום בעיה או התנגשות עם החוק הקיים במדינה. ולפיכך, משטרת ישראל מעוכבת ומנועה מלבדוק אחרי ה"חשודים".