חוקר פרטי בקריית אונו – חוקרים פרטיים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

במה עוסקים משרדי חקירות פרטיים מלבד בגידות על רקע רומנטי?

איך קשור חוקר פרטי לפיטורי עובדים בשנים האחרונות? קריית אונו

בשנים האחרונות אנו עדים באמצעות כלי התקשורת המודפסים והטכנולוגיים לגל חדש ששוטף את הארץ של מעילות כספים. במקרים כאלו האדם שהתקבל לעבודה וקיבל את הזכות להיות חלק בלתי נפרד מהמורשים הבכירים שלה וכחלק אינטגרלי ממערך העובדים המורשים מועל בתפקידו. במקרים כאלו לעתים קרובות המעילה לא נופלת כרעם ביום בהיר. ברוב המקרים ישנם חשדות שמתרוצצים במשך זמן רב, לעתים אף שמועות ודברים שנאמרים באוויר. ועדיין על מנת לבסס חשד כנגד עובד- חובה לשכור את שירותיהם של צוות בלשים ממשרד חקירות פרטי לשם הגעה לחקר האמת ולטובת חשיפת הנוכל או המועל.

מובן, שהדרך של מעסיקים להאמין בעובדיהם היא הנכונה והבריאה ביותר. אבוי לו למעסיק שלא מאמין לעובדים אצלו וחושד כל העת ביושרם. ועדיין, כאשר אין בררה, כאשר האדמה מתחילה לבעור מתחת לרגליים… חייבים המעסיקים להגן על עצמם על ידי שכירת חוקרים פרטיים כדי לבצע עבודות בילוש ובדיקת רקע לכל העובדים עוד בטרם קבלתם לעבודה. כלומר: במקומות עבודה שבהם יש חשיפה גדולה או למקורות כספים של לקוחות או למסמכים פרטיים יש צורך בחקירות פרטיות ובמעקבים של העובדים הפוטנציאליים. פעולה זאת עשויה להיות משמעותית ביותר, שכן בזכותה תימנע חברה מלהעסיק אנשים שליליים, אנשים בעלי רישום פלילי, אנשים עם התנהגות מטרידה או מוזרה וכמובן אנשים שיש להם הרבה מה להסתיר…

בנוסף, בעלי עסקים רבים נאלצים לשוב למשרדי החקירות גם במהלך הפעילות השגרתית של העסק הקיים. לא פעם חש מנהל חברה שיש לו מחסור לא הגיוני בציוד יקר, שיש לו הפסדי כספים לא מוסברים. במקרים כאלו עולה מיד החשד  של הונאת עובדים או חלילה מעילה בכספי החברה. במקרים כאלו ברור למנהל החברה, כי התרחש פשע פלילי בתוך החברה, ואולם עדיין לא תמיד קל לגלות מי אכן ביצע את העברה. גם אם יש חשד ראשוני על עובד מסוים, הרי שעד שאין הוכחות ברורות- לא ניתן לעשות דבר כנגדו!