חוקר פרטי בכפר יונה – חוקרים פרטיים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

חוקר סמוי פרטי- מה זה? ולמה אנו זקוקים לו?

מה בין משטרה למשרד חקירות? כפר יונה

משרדי חקירות פרטיים מנוהלים ומועסקים אך ורק על ידי חוקרים פרטיים מוסמכים ומורשים. חשוב לדעת, כי לא כל אחד יכול לפתוח משרד חקירות, אלא רק מי שעומד בדרישות התקן של משרד המשפטים. משרדי חקירות לרוב מכילים תנועות של מעקבים, האזנות סתר, תצפיות, מחקרים ובדיקות לשם גילוי האמת. במקרים רבים החוקרים העובדים במשרדים אלו הם שוטרים לשעבר, שוטרים שמכירים זירות פשע ותרגילי חקירה, שוטרים שיודעים על מערכי אלימות, בגידות, מעילות כספיות ותפקוד אולטימטיבי בעת היעדרות של אדם. משרדי חקירות רבים מפוזרים על פני הארץ כדי להוות פתרון ראוי לבעיות שאין אפשרות לפתור אותן אלא במסגרת פרטית. משרדי החקירות המודרניים כבר אינם מזוהים עם הבלשים המוכרים לנו מסרטי הקולנוע. מדובר ברוב המקרים במרגלים לכל דבר ועניין. חוקר פרטי שמתנהל באופן שגרתי ורגיל למדיי תוך שהוא מסתיר את המטרה האמתית שלשמה הוא פועל. ברוב משרדי החקירות כיון נעזרים במכשירים טכנולוגיים ודיגיטליים מתקדמים, החל המצלמות, מכשירי האזנה והקלטה, אבקות לפיזור בזירה החשודה- הכול ובלבד שיגיעו לחקר האמת ולחשיפת השקר.

משרדי חקירות פרטיים בניגוד למשטרה אינם מתעסקים רק בפשעים פליליים. במקרים רבים מדובר בצורך פרטי של אדם כלפי בן משפחה, חבר או כל מכר אחר. כך, אנו מכירים את סצנות הגילוי של בגידות רבות בין בני זוג. תהליך רומנטי פנים משפחתי שכלל לא מגיע לידיעת המשטרה, אלא אם מעורב באלימות או בעבירה על החוק, ובכל זאת משרד החקירות- תפקידו למצות את תהליך גילוי האמת עד תום דווקא במישור הפרטי- אזרחי. לעתים, כאמור, מ שרדי חקירות מעניקים שירות לאזרח, לפעמים מדובר בגופים גדולים ומשמעותיים יותר: משרדי ממשלה, גופים ציבוריים, חברות מסחריות ועורכי דין שנדרשים לספק סיוע ללקוחותיהם.

ובאילו תחומים עוסקים החוקרים במשרדי החקירות הפרטיים? אז מדובר במגוון רחב של תחומי עניין: מחקירות של בגידות על רקע רומנטי ועד חקירות כלכליות על רקע חשד למעילת כספים בקרב חברה מסחרית.