חוקר פרטי באם המושבות – חוקרים פרטיים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

חוקרים פרטיים כתכנית ניסיון לפתירת סכסוכים זוגיים- אם המושבות

איך ומתי משרד חקירות פרטי יכול להוות תחליף למערכת אכיפת החוק?

כאשר אנו מתחילים בתהליך של סכסוך מול בני הזוג שלנו, אנחנו לעולם לא יכולים לדעת לאן המצב עוד יכול להידרדר. לפעמים מריבה קטנה עלולה להידרדר לכדי משבר עמוק בזוגיות ולפעמים האמון בין בני הזוג עולה על שרטון בעקבות בגידה של אחד מבני הזוג ברעהו. אנו רגילים לשמוע על בגידות על רקע רומנטי והן כמובן הידועות ביותר, ואולם לעתים מדובר בסכסוכים בנושאים כספיים, הסתרת מידע או כספים ואפילו בתחומי היעדרות והיעלמות של אחד מבני הזוג בשל סיבותיו האישות. בכל המקרים הללו מיותר לציין, יש תעלומה שקשה לפענוח ומחייבת צוות חקירה מוביל ומקצועי כדי להביא את הבעיה לכדי פתרון, ואולם מערכת החוק וארגוני האכיפה הממשלתיים כגון המשטרה אינן קשורות כלל לנושאים פרטיים ואישיים. לפיכך, במקרים כאלו ישנו הצורך לפנות באופן בהול לחברת חקירות פרטית לשם מיצוי תהליך גילוי האמת, פתירת הסכסוך וחתירה ליישוב הבעיה.

במקרים רבים אחד מהסיבוכים המשמעותיים שעלולים להתרחש כתוצאה מבעיה זוגית שמביאה לידי גירושם ופרדה קשור בילדים המשותפים. כידוע, לא פעם משמשים הילדים זירה בקרב המלוכלך והקשה שההורים מצויים בו בעת הסכסוך הזוגי. הילדים נמצאים במרכז והן למעשה משמשים רק ככלי ניגוח בידי ההורים. אחד התחומים המובהקים ביותר שנובעים ממציאות זו היא קרב המשמורת על הילדים.

אז הנה שתי דרכים שבהן חוקר פרטי יוכל לסייע בתיקי משמורת בין זוג פרודים: ראשית, מעקב אחר בן הזוג האחר יוכל לגלות התנהלות שאינה ראויה ואינה בטוחה. חוקר פרטי שמתנהל באופן מקצועי ועורך מלאכת בילוש תמיד ימצא בעיות בתחום ההורה האחר ובסמכותו. לדוגמה מקרים שבו ישנה נהיגה מעל המהירות המותרת, נסיעה ללא חגורות בטיחות. הדרך השנייה תהיה קשורה לבחינת אלמנטים שיש בהם סיכון ממשי לשהיית הילד בחזקת ההורה האחר. במקרים אלו ינסה החוקר הפרטי להתחקות אחא מעשים שליליים וחריגים של ההורה. במיוחד כאשר מדובר על שימוש אסור בסמים או באלכוהול, בהימצאות במקומות לא ראויים: מועדונים, בתי הימורים וכדומה.