חוקר פרטי בבית שאן – חוקרים פרטיים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

חוקר פרטי בבית שאן – חוקרים פרטיים מקצועיים, במחיר זול

כיצד נכנסו משרדי חקירות לתחום המשפחה בעידן המודרני ?

אחד התחומים שמשרד חקירות עוסק בו הוא חקירות בתחום המשפחה. רובם על רקע של גירושים. ישנם מקרים רבים בהם יש צורך בבילוש אחרי אחד הצדדים בגלל חשד לבגידה. בן זוג מרגיש, שהאחר נעלם לשעות מהבית, אינו עונה לטלפונים כבעבר, מתלבש בצורה מהודרת יותר, מטפח את עצמו באופן לא רגיל, משוחח בטלפון בשקט ושומר על תכונות של הסוואה והסתרה. במקרים כאלו עבודתו של חוקר פרטי תכלול מעקב צמוד אחרי בן הזוג החשוד. החוקר ייצמד במשך מספר ימים לכל פעולותיו, יכיר את מהלך אורח יומו, יבחין בפעולות חריגות ובמפגשים עם אנשים חשודים. ואם מתאמת החשד שאכן ישנה בגידה, גם התמונות לא יאחרו לבוא.

הבוגד ייתפס על חם בחיבוק או בנשיקה, תוך כדי פעולות המאשרות קשר רומנטי או מיני כך תוכח על לכל ספק אשמתו. לעתים החקירות בתחום המשפחה מגיעות דווקא אחרי ההחלטה להיפרד.

לכאורה כל צד יקבל חלק מהרכוש, חלק ממשמורת משותפת על הילדים ויעזוב. ולעתים כאשר אחד הצדדים היה מעורה יותר בפן הכספי כאשר הוא ניהל באופן מתמיד את חשבונות הבנק והדרגה לנכסים, הרי שבזמן הפרדה הוא עשוי לנסות להסוות חשבונות בנק, לספר על משכורות נמוכות יותר ולנסות להעלים חלק מהרכוש או הקיים. זאת כמובן, על מנת לזכות בו לבד לאחר הפרדה.

 במקרים כאלו חובתו של החוקר הפרטי  למצוא את הנכסים או חשבונות בנק חסויים, וכן לגלות מידע עסקי או כספי על מנת לוודא שחלוקת הרכוש אכן תיעשה באופן אמין, הגיוני ומיטיב עם שני הצדדים. נושא כאוב נוסף הקשור בפרדה בין בני זוג, ובמקרים רבים דורש התערבות של עבודת  בילוש וריגול, הוא המשמורת שכידוע, לאחר פרדת בני זוג מתקיימת עבורם החלטה מקצועית לגבי משמורת על הילדים. חלוקת הזמן בין ההורים עם הילדים על פי קריטריונים שמיוסדים בעיקרם על טובת הילד והבנת צרכיו. ואכן לפעמים אחד הצדדים ינסה להפעיל מניפולציות בכדי למנוע מבן זוגו לראות את הילדים כמעשה נקמה. במקרה כזה החוקר הפרטי ייכנס לבדיקה מקיפה לצורך גילוי האמת.