חוקר פרטי בעראבה – חוקרים פרטיים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

חוקר פרטי בעראבה

האם תחומי הריגול והבילוש נחוץ בסכסוכי גירושים?  כמה שנות ניסיון נדרשות בכדי לפתוח משרד חקירות פרטי?

משרדי חקירות נועדו בכדי לספק את צורכי הלקוח ולעקוב אחר דרישותיו במטרה לחשוף את האמת ולגלות את פרצופם האמתי של החשודים, הנוכלים או העבריינים. במקרים רבים צוות העובדים במשרד החקירות רוכשים למעשה את הידע הראשוני שלהם ואת הניסיון במהלך שירותם בארגוני ביטחון מובילים ובגופי מודיעין רשמיים. רבים מהם מגיעים משורות המשטרה, אחרים שירתו שנים רבות כחוקרים בכירים בצבא או כמרגלים במגוון גופי ביון.

העיסוק המרכזי של חוקרים פרטייםקשורים בדרך כלל בחקירות אישיות ובמעקב על רקע בגידה רומנטית בין בני זוג. לעתים החקירה נמשכת בתוך הסכסוך הפנים משפחתי גם אל תוך מהלכי סכסוכי גירושים במסגרת מלחמות רוויות בהרבה מתח ורגש. בנוסף, חוקר פרטי יצטרך לבצע עבודות בילוש וריגול תוך כדי מעקב אחרי החשוד או הנעדר במטרה לחשוף את האמת. לפעמים העיסוק שיידרש ממשרד החקירות יתן את  הבסיס לפתרון חידה הקשורה לנושאים כלכליים וכספיים, כמו איתור רכוש או חשבונות בנק נסתרים, ניסיונות להגיע אל נוכלים או למתחזים המסוגלים להפעיל מניפולציות רגשיות תוך החלפת זהויות ולהפיל ברשתם זרים כדי להעביר מהם כספים שלא כחוק. הפרת אמונים ומרמה הם תחומים שמככבים ברשת הריגול של חוקרים פרטיים בדרך לחשוף עולם אמתי וישר יותר. במקרים נוספים החוקר הפרטי יעבוד במסגרת החקירה כדי למנוע מעילה בארגונים גדולים וכדי להגיע לחשודים שפועלים בסתר ותחת מעטה של תמימות ויושר. לא פעם הבוגדים הגדולים ביותר והנוכלים שמסכנים את הארגון שבו הם פועלים מתגלים דווקא כאנשי סודם של המנהלים. רק במסגרת מעקב צמוד וחקירה סמויה ומקצועית ניתן יהיה לחשוף אותם.

על מנת להפעיל משרד חקירות פרטי חובה על המנהל להיות בעל ותק וניסיון בתחום ולקבל רישיון של עסק מורשה בענף החקירות והביטחון מטעם משרד המשפטים הישראלי. חשוב לציין שחוקרים פרטיים פועלים אך ורק במסגרת החוק ותחת המגבלות הקיימות בו.