אינסטלטור במרכז שוסטר

מרכז שוסטר הינו מרכז קניות עשיר ויוקרתי המרכז פעילות רבה. איך אפשר לשמור שפעילות זו לא תזהם את הסביבה?

מרכז שוסטר האקסקלוסיבי שוכן ברמת אביב ג’ בתל אביב ומציע חווית קניה מהנה במיוחד. במרכז שוסטר מתרכזות חנויות רבות מחנויות בוטיק ייחודיות, רשתות מעצבים יוקרתיות ועד לפיצריות, בתי קפה, מסעדות ומעדניות נבחרות. עם השנים הפך מרכז שוסטר לשם דבר ויצא שמעו כמרכז יוקרתי במיוחד. בעלי עסקים רבים מבקשים להשכיר בו חנויות וליהנות מתנועת העוברים והשבים בו. המרכז בתפוסה מלאה ונחשב לאזור מבוקש להשכרה.

מרכז מסחרי בסדר גודל כזה, זקוק לתחזוקה תמידית ולטיפולים שוטפים בכל הקשור לאינסטלציה ולמערכות הביוב

אינסטלטור במרכז שוסטר צריך שיהיה זמין ומקצועי במיוחד. תחזוקה של תשתיות ביוב במרכזי מסחר מצריכה ציוד מקצועי ומתקדם ואינסטלטורים מקצועיים ומנוסים. בחברתנו מספקים שירותים מקצועיים בכל תחומי האינסטלציה ולמערכות הביוב בין העבודות שאנו מספקים: שאיבת בורות שומן, פתיחת סתימות, שאיבות ביוב, החלפת קוים ועוד. השירות נעשה על ידי אינסטלטורים מקצועיים ומוסמכים עם נסיון למעלה מ – 20 שנה בתחום.
כידוע, עסקים רבים הקשורים לתעשיית המזון כמו מסעדות, בתי מלון, מעדניות וכד’ וכן מוסכים, מחויבים ע”י משרד הבריאות והתברואה להתקין בורות שומן ובשפה מקצועית יותר –מפריד שומנים. ומדוע? השומנים המוזרמים לביוב על בסיס יומיומי קבוע, נקרשים ומתקשים ויוצרים סתימות בצנרת הביוב. כמו כן עם הזמן השומן הרב עשוי לזהם את האדמה ואת מקורות המים ולייצר ריחות לוואי לא נעימים. תפקידו של מפריד השומנים למנוע בעיות אלו. תחזוקה שוטפת של מערכת הביוב הינה הכרחית למניעת סתימות, הצפות וזיהומי אויר. שירותי שאיבות ביוב ושאיבת בורות שומן צריכים להיות חלק אינטגרלי מהפעילות השוטפת של העסק. בחברתנו מבצעים שאיבת בורות שומן ושאיבות ביוב על ידי משאית ביובית חדשנית ובהתאם להנחיות המשרד לאיכות הסביבה.
אם אתם זקוקים לאינסטלטור במרכז שוסטר או לאינסטלטור בכל איזור המרכז הגעתם למקום הנכון. אנו מעסיקים צוות של אינסטלטורים מיומנים ומספקים שירותים שונים ומגוונים בתחומי האינסטלציה והביוב: פתיחת סתימות, החלפת קווים שאיבות בורות שומן, שאיבות ביוב, שטיפת קווים ועוד.
צרו קשר עכשיו – אנו נגיע אליכם במהרה 24 שעות ביממה!