אינסטלטור בראש העין

טיפים לעבודות אינסטלציה והחלפת צנרת

החלפת צנרת בגובהה מתבצעת ע" חבלים לדוד השמש,דוד השמש מחמם בשמש ע"י קולטים סולאריים,שמחמים את המים החמים מקרני השמש.יש באפשרותנו ליצור מערכת על גז לחימום המים,האינסטלטור בראש העין יודע להבחין בין צנרת מים חמים לצנרת מים קרים.העבודות מתבצעות ע"י פיקוח של מחלקת השרברבים,יש לוודא שלשרברב יהיו כלי עבודה מתאימים לכותר של הצנרת,הצינורות לפי קוטר 16 מילימטר וע"י קוטר 20 מילמטר וקוטר 25 מילימטר.בטכנולוגיה החדישה ישנם כלים מיוחדים לסגירת המכברים ע"י מברגה נטענת.פתיחת סתימות ע"י קפיץ עדיף להשתמש בקפיץ חשמלי ולא בקפיץ ידני יכולות הקפיץ החשמלי לעבור זויות45 מעלות ו90 מעלות בקטרים 2 צו"ל ובקוטר 4 צו"ל ישנו חומר שקיים בשוק שהאינסטלאטורים משתמשים לפתיחת סתימות בצנרת הביתית חומר זמ נקרא סודשה אקוסטית חומר זה ניתן לערבוב עם חומצת מלח במינון גבוהה כאשר אתם משתמשים בחומרים אלו יש לנקוט בזהירות רבה לשים כפפות עבות ומסכה לפנים ,לשפוך את החומר לתוך הניקוז הביתי לאחר מכן לחמם קנקן מים חמים לשפוך לתוך הקו לפי הצורך.

שרברבים בראש העין ממליצים

לשמור על ערנות מוגברת בבחירת האינסטלטור אנו ממליצים להזמין אינסטלטור דרך מדיית המחשב שהוא בעצם כיום הכלי השיווקי הטוב ביותר.יש להזמין אינסטלטור בעל ניסיון של שנים בתחום האינסטלציה ,או בעל תעודה מוסמכת של אינסטלציה,וכמובן לודות שלאינסטלטור יש חשבוניות שייתן לכם בסיום עבודתו.יש לבקש מהאינסטלאטור אחריות בעבור העבודה אשר ביצע בביתכם מחירונים לביצוע שירות אינסטלציה לצרכן

מחירון של פיצוץ בצנרת מים ביתיתנע בין 600 שקל ל800 שקל. פתיחת סתימה בכיור של מטבח או בכיור במקלחת בין 350שקל ל450שקל. החלפת דוד שמש או חשמל 120 ליטר ללא קולטים פירוק והתקנה 1800שקל. התקנת ברז מקלחת ,מטבח מחיר:250 שקל ל300 שקל. החלפת חמם בדוד בין 250 שקל ל300שקל. ניקיון של צנרת ראשית ע"י ביוביך בין 500שקל ל650 שקל.

חשוב לבחור אינסטלטור רק אחרי עבודת שטח ובירור יסודי בין אנשים שנעזרו בתקופה האחרונה באינסטלטור. חוות הדעת אותו תקבלו מהלקוחות שלהם, תהיה האינדיקציה הטובה ביותר והיא זו שתשקף לכם האם אכן מדובר באינסטלטור מקצועי מיומן ואמין. בנוסף, חשוב לבדוק האם האינסטלטור מעודכן בכל החידושים הקיימים היום בתחום האינסטלציה. כיום משתמשים במצלמות תרמיות ובמצלמות סיבים אופטיים ועוד מגוון ציוד מתקדם המסייע לאתר באופן מדויק את מקורה של הבעיה וזאת ללא צורך בקידוח חורים בקירות או ברצפות על מנת לאתר את מקורה של התקלה.