אינסטלטור בקריית שמונה

לעולם לא תוותרו על האמינות של איש המקצוע

ביננו, אין דבר חשוב יותר מאמינות של איש מקצוע. איך אפשר להפקיד עבודה בידי אדם שאתם לא סומכים עליו?

אתם צריכים להזמין אינסטלטור בקרית שמונה, ואת זה לא החלטתם מיוזמתכם. זו תקלה בצנרת המים או קלקול במערכת האינסטלציה שקבעה את המצב. ייתכן שנוצר צורך לבצע התקנה או החלפה… בכל מקרה כרגע אתם עומדים מול צורך לפנות אל איש מקצוע. איש המקצוע יגיע אליכם לבית, ייכנס לתוכו וישהה משך זמן מה. פעמים מדובר בתיקון קל ופשוט ואז הוא יהיה אצלכם בבית משך שעה או שעתיים. ולעיתים מדובר על משהו ארוך יותר. ואז אתם תארחו אותו למשך מספר שעות ואולי אף תזכו לפגוש אותו שוב ביום שלמחרת. כדי שהשעות הללו יהיו נעימות לכם וגם לו אתם חייבים להיות בטוחים שאתם סומכים עליו. שאתם מאמינים בו שהוא אדם ישר ואתם יכולים לתת לו לבצע את העבודה בתוך הבית בלב שקט.

אינסטלטור אמין בשביל הרוגע שלכם

כאשר אתם מכניסים אדם זר לתוך הבית, אתם חייבים להיות בטוחים שהוא אדם אמין. שאם לא כן אתם עלולים למצוא את עצמכם עוקבים אחריו בעיניים חשדניות ובודקים אחר מעשיו. חוששים לצאת לדקה מהבית או להסיח דעת מעבודתו, כי ככלות הכול מדובר בבית שלכם, יש לכם ארונות וחפצים יקרי ערך. על כל אלו אתם רוצים לשמור מפני נזקים. לא נחמד לחשוש מפני גניבות… בוודאי שלא מול בעל מקצוע שאתם הזמנתם. כאשר אתם סומכים על יושרו ועל הגינותו של בעל המלאכה, לא יהיה לכם כל חשש ותוכלו אף לעזוב את הבית תוך שהוא מבצע את עבודתו.

בנוסף בעל המלאכה שיעשה עבורכם את העבודה יקבע את המצב ויציע דרכי תיקון. כל עוד לכם אין ידע בתחום האינסטלציה – תהיו חייבים לשמוע את הצעותיו ולקבל את עצותיו. כיצד תהיו בטוחים שהוא מציע לכם את דרך התיקון המשתלמת והטובה עבורכם? איך תהיו בטוחים שהוא מחפש להועיל? בחרו באיש מקצוע אמין ותהיו רגועים.

לעולם אין להתפשר על בעל מלאכה שאינו הגון. בחרו באיש מקצוע אמין והגון.