אינסטלטור ביחזקאל קזז באור יהודה

מסעדות, בתי קפה, מעדניות ומאפיות הם עסקים הנדרשים לתשומת לב מיוחדת בכל הקשור לתחזוקה הולמת של מערכות הביוב. חברתנו כאן בשבילכם לכל שירותי האינסטלציה.

רחוב יחזקאל קזז הוא אחד מהרחובות באור יהודה המרכזים עסקים רבים מאוד בתחום המזון. מסעדות, קיוסקים, מעדניות, פיצוציות ובתי קפה ניצבים לכל אורך הרחוב ומציעים לעוברים ושבים חוויה קולינרית כזו או אחרת. כבעל עסק בתחום המזון חשוב לדעת כי יש צורך לשים דגש מיוחד ותשומת לב מירבית על תשתית הביוב של העסק ולהעניק לה טיפולים שוטפים ותחזוקה הולמת. בחברתנו צוות של איסטלטורים מומחים המספקים שירותים נרחבים בכל תחומי האינסטלציה ובכל הקשור למערכות הביוב מומחים בתחזוקה ובטיפולים שוטפים למערכות ביוב הן בבתים פרטיים והן בעסקים ציבוריים
מדוע חשובה תחזוקת הביוב דוקא בעסקי המזון?

על פי חוק, נדרש כל בעל עסק בתחום המזון ולמעשה כל עסק המערב בעיסוקו שומן, כמו למשל מוסכים, מסעדות ועוד, להתקין מפריד שומנים המכונה בשפה עממית יותר “בור שומן”. תפקידו של מפריד השומנים הוא להפריד את הפסולת השומנית מיתר הפסולת ובכך למנוע סתימות הקשורות להיקרשות של פסולת שומנית בביוב וכן למנוע את זיהום הקרקע בעקבות ספיגת פסולת שומנית לתוכה. בערך פעם בשנה יש צורך לבצע שאיבת בורות שומן כדי לרוקן את הפסולת שהצטברה ולפנות מקום לפסולת חדשה.
אנשינו מומחים בשירותי שאיבת בורות שומן, שאיבות ביוב, פתיחת סתימות, החלפת קווים ועוד עבודות רבות הקשורות לתחזוקה, טיפול ותיקון של מערכות הביוב. לרשותינו עומדת משאית ביובית חדשנית המצוידת במיטב האמצעים לטיפול במערכות הביוב, קווי ביוב וצנרת. אנו מבצעים שאיבות ביוב ושאיבות בורות שומן באמצעות משאבה רבת עוצמה השואבת את תכולת הבור וכן הביוב למיכל המותקן על גב המשאית ומשם מפנים את הפסולת לאתר המאושר לכך על ידי הרשות המקומית. אנו מטפלים גם בבעיות שונות המתעוררות במערכת הביוב. פתיחת סתימות, החלפת קווים של ביוב ועוד.
זקוקים לאינסטלטור ביחזקאל קזז באור יהודה או בכל איזור המרכז? צרו קשר ואנו נגיע במהרה אליכם בכל זמן ובכל מקום!