אינסטלטור ברחובות

אפשר לרקוד ברחובות

קורה שהצנרת המזדקנת מתחילה לחרוק כמו כל דבר ישן, סדקים ניכרים בה אך הם אינם נראים, כאשר התהליך מתחיל כשכבר ניתן לראות אותו זה מאוחר מידי…

בבית נראית התקרה מקולפת והסיוד הרוס, עדות לצנרת מטפטפת בקומה מעל, בורות ניקוז בחצרות שעולים שוב ושוב וגורמים לריחות, אדם מן השורה לא יבחין בכך שהבעיה היא שורשית ונמצאת בבסיס – החכמה זה לזהות בעין של מקצוען בעיות המתחילות לצוץ בטרם הן מתחילות לצוף.

אינסטלטור ברחובות

כאשר האינסטלטור נמצא קרוב לבית הלקוח הסיכוי שהלקוח ייהנה משירותיו ויזמין אותו לעשות בדיקת אינסטלציה בבית הינו גבוה, מיד כאשר משהו אינו נראה כשורה במערכת – הצנרת קצת מקרטעת ולא מביאה תוצאות משביעות רצון, זה הזמן להזמין את השכן לבדוק מה קורה אצלכם. שיוכיח את המסירות שלו בעת צרה.

להיות קרובים

שמענו את המצוקה והתמקמנו פה לידכם, ממש קרוב, בעיר רחובות כדי להיות קרובים כשאתם תצטרכו את השירות שלנו. רטיבות קלה בקיר, משהו שאינו נראה כשורה בניקוז, תמיד קל יותר לפתור בעיות לפני שהן נהיות צרות או צרות צרורות. החכמה היא להתנהל נכון עם הצנרת ולהכיר אותה טוב מהבסיס. אנחנו יודעים לעשות את זה.

במה נוכל לעזור לכם

  • צנרת סתומה – כאשר האסלה נשארת מלאה במים אחרי שהניאגרה התרוקנה, או לחילופין מי השטיפה אינם מתנקזים, הצנרת סתומה. אנחנו נפתח לכם אותה.
  • רטיבות בקירות- קיר חיצוני או פנימי בבית המראה סימני רטיבות ויכול להעיד על צנרת מטפטפת בסמוך אליו או על בעיות איטום – אנחנו נייבש לכם את זה מבפנים
  • תקרה מטפטפת – כאשר נכרת רטיבות בתקרה המעידה על צינור מפוצץ בקומה מעל, נחליף אותו
  • הנחת צנרת חדשה – בניתם חדר נוסף, שירותים, אתם צריכים מערכת אינסטלציה חדשה- נעשה לכם את זה
  • החלפת צנרת ישנה – שיפצתם, שיניתם הצנרת למטה רקובה, נחליף לכם חלקים בצנרת.

בקיצור, כל מה שקשור לצינורות הנמצאים מתחת למרצפות ומשפיעים לכם על שגרת החיים הברוכה אנחנו יודעים מה לעשות אתו. תנסו ותיווכחו ובעיקר תשכחו מכל הצרות שהכרתם בניקוז, השגרה לא מופרת ממים. את הצינורות אנחנו מנהלים ולא הם מנהלים אותנו, רק חשוב לדעת להכיר את האופי שלהם.

אנחנו מכירים…