אינסטלטור ברהט

בעל מקצוע: אינסטלטור

אינסטלטור ובשמו התקני שרברב. הינו בעל מקצוע המטפל במערכת מי השופכין הקיימת בבתים הפרטיים וברחובות הראשיים – העירוניים.

 אינסטלטור מקצועי מתמצה בכל מערכות הביוב  הפרטית והעירונית ויודע לתת מענה מהיר ואיכותי ללקוח הסובל, הוא מכיר את המערכת וטיפל בה פעמים רבות, הוא יודע להבחין על פי הנתונים באופי הבעיה וישכיל לדעת את אופן הטיפול בה. לכן בדיוק הוא מכונה: אינסטלטור מקצועי.

לקוח במצוקה יש מי שדואג לך

כאשר אינסטלטור מקבל קריאה מלקוח על סתימה בכיור המטבח הוא מבין את המצוקה וממהר להגיע, הוא בודק את הצנרת, את הסיפון מזהה ורואה היכן הסתימה, פותח ומוודא שהבעיה טופלה ולא תשוב עוד, הוא בוחן ומוודא גם שהתקרית של הצפת מים לא נמצאת במוקדי ניקוז אחרים בבית על מנת שיהיה לו ברור שאין מדובר בבעיה שורשית המצריכה טיפול יסודי יותר.

אינסטלטור קרוב מתמיד

אינסטלטור ברהט מבשר על ישועה קרובה, אין צורך לחפש בעל מקצוע שיגיע מרחוק, יש בעל מקצוע ששייך למקום באופן אישי וישמח לפתור את הבעיות של תושבי רהט, צריך לדעת במי לבחור על מנת שיבצע את הטיפול בצורה הטובה והמהירה ביותר, אינסטלטור המתחייב להתמקם קרוב, לוקח אחריות על מעשיו הוא יודע  שבכך שהוא לוקח את מלא כובד המשקל על מערכות האינסטלציה של האזור. והוא ישתדל בטיפולו לבטח את עצמו בלקוחות רבים שישמחו להשתמש בשירותיו. ויזמינו אותו לטפל בכל בעיה שמתמקמת אצלם במערכת האינסטלציה.

רהט עם אופי משלה

רהט המדברית אשר קיימה אורח חיים טבעי במשך שנים ארוכות, מאופיינת בבעיות אינסטלציה הנגרמות כתוצאה מאורח חיים כזה, בעיות של שורשים המשתרשים בביוב, של חולות רבים הנצברים בבורות הניקוז, אינסטלטור ברהט ידע להבין מתי פגעי הטבע הם אלו שהזיקו למערכת בצורה כזו המצריכה טיפול יסודי ומורכב יותר, הוא לא יהתל בלקוחות בתיקונים שאינם יסודיים אלא ישתדל לעשות את זה מושלם ואם יש צורך  אפילו להחליף צנרת הוא יעשה את זה, הוא דואג לכם באמת – לנוחות ולשימוש רציף ויעיל שלא יגרום לכם לגור בתת תנאים.

תושבי רהט בטיפול אישי