אינסטלטור באור יהודה

מתי צריך לקרוא לשירותי אינסטלציה?- אינסטלטור באור יהודה

 

מערכת המים והביוב התוך ביתית היא מערכת מסועפת ומורכבת. מערכת זו פועלת יומיום ללא לאות וללא הרף כחלק משגרת החיים. מה עושים אם נתקלים בהצפה או בסתימה במערכת זו? איך אפשר להמשיך לנהל חיי שגרה כשצינור מתפוצץ או כשכיור המטבח עולה על גדותיו מרוב מים?

כמובן, שבמקרים אלו חובה להזמין את שירותיו של האינסטלטור. חשוב מאוד להקפיד, שאיש השירות שאתם רוצים להזמין אכן יהיה נגיש וזמין- לפעמים אפילו בטווח של 24 שעות.

מאוד משמעותי להבין שככל שעבודתו תהיה לכם נגישה- כך תהיו רגועים מבחינת חיי השגרה התקינים.

בנוסף, חשוב לזכור שלפעמים בבניין רב קומות סתימה או הצפה בדירה אחת לא יישאר נחלתה הפרטית, אלא הנזק שייגרם יכביד ויפריע לחייהם התקינים של שאר מתגוררי הבניין, ואז עלולים להתפתח סכסוך שכנים, מריבות, עגמת נפש ועוד.

כדי שכל זה לא יקרה- פנו אלינו מהעיר אור יהודה ואנחנו נתאם לכם שירות אינסטלציה עם מומחה ותיק ומקצועי בתחום.

במקרים רבים קורה שמערכת הביוב של הבניין, נסתמת מסיבה כלשהי והתוצאה היא הצפה של מי ביוב מצחינים העולים מעל פני השטח ומציפים את כל האזור. מדובר במפגע תברואתי לגמרי לא נעים, וכאשר זה קורה אנחנו ממהרים למצוא פתרון כדי להשיב את האזור לשפיות. אך מה עושים כאשר הדבר קורה בחניון של הבניין, מקום אליו הגישה של רכבי הביובית לא ממש מצליחים לחדור? בדיוק לשם כך, קיים ציוד מיוחד של אמצעים מיוחדים המיועדים לשאיבות ביוב ואלה מגויסים לצורך המטרה הזו של טיהור השטח המוצף גם כאשר מדובר בחניון תת קרקעי.

אינסטלטור באור יהודה – שירותי ביובית

כאשר קורה דבר שכזה ואתם זקוקים לשירות של שאיבות ביוב מחניון תת קרקעי, עליכם לפנות אל אינסטלטור שמציע שירותי ביובית. קצת על עבודת הביובית – הביובית זו מכלית המורכבת על גבי משאית אשר ממנה משתלשלים צינורות אשר תפקידם להתחבר אל בור הביוב ובאמצעות ואקום שיוצר לחץ אדיר מרוקנים את כל התכולה שבצינור וכך בעצם משחררים אותו מהסתימה. יש מקרים שהלחץ עדיין לא מספיק, במקרים כאלו ניתן להוסיף גם את זרם המים בעזרת הביובית אשר בלחץ עצום ישטוף היטב את כל מערכת האינסטלציה ויהפוך אותה לחדשה ממש.