אינסטלטור בנתיבות

אינסטלטור בנתיבות

חלק מהמבנים של העיר נתיבות הם מבנים ישנים שכבר ידעו דבר או שניים וגם תשתיות האינסטלציה שלהם כבר עשו את שלהם. הדבר בא לידי ביטוי במים עכורים היוצאים מהברז, לחץ מים נמוך, חשבונות מים מנופחים מעבר לכל פרופורציה וכן הלאה. הפתרון הוא – חידוש צנרת בעזרת אינסטלטור בנתיבות.

 

כאשר אתם חושדים שהגיל של הצנרת זוהי האשמה המרכזית בכל התלאות שאתם סובלים בחיי היום יום, כדאי להזמין אינסטלטור שינסה לאתר מה הגורם העיקרי לכל אותם בעיות וכמובן גם יפתור אותם על הצד הטוב ביותר. במקרים אשר בהם הצנרת הישנה והחלודה היא זו שאחראית על כל הבעיות יומלץ להחליף את הצנרת ואכן לאחר שהצנרת תחודש החיים יעלו על גל אחר ואיכות החיים תשודרג פלאות.

איך יודע אינסטלטור בנתיבות כי הגיע הזמן לחדש את הצנרת?

ישנם מספר תסמינים שכאשר כולם יחד מופיעים הרי שמדובר בהרבה יותר מנורה אדומה המאותתת כי הגיעה זמנה של הצנרת להתחדש.

הסימנים המעידים על הזדקנותה של הצנרת הינם בדרך כלל –

  • לחץ מים נמוך – בגלל הבעיות בצנרת והצטברות החלודה יורד לחץ המים באופן משמעותי ומובן שהדבר משפיע לרעה על איכות החיים. קשה מאוד להתקלח עם זרם מים איטי כל כך, שטיפת הכלים הופכת להיות אף היא משימה מייגעת ומתישה ורק לאחר חידושה של הצנרת, מתחילים להבין עד כמה איכות החיים הייתה ירודה בשל לחץ המים הנמוך. פתאום מגלים מה היא מקלחת טובה ואמתית ואיך נראית משימת שטיפת הכלים כאשר המים משתפים אתנו פעולה.
  • מים עכורים – בגלל הצטברות החלודה בצנרת, הם נסחפים עם זרם המים, והתוצאה – מי שתיה עכורים. לא בריא, לא אסתטי ולגמרי לא תקין. ברור שהצנרת החדשה לאחר התיקון תעביר אל הברזים מים צלולים וזכים.
  • חשבונות מים תפוחים – חשבונות המים במבנים אשר בהם קיימת תשתית אינסטלציה עתיקה היא בדרך כלל מועדת לתקלות ולפיצוצים ואלו מתפיחים את חשבון המים אף מבלי שהדיירים הבחינו כי קיימת נזילה במקום כלשהו.

אינסטלטור בנתיבות יחדש את הצנרת וכל הבעיות תיפתרנה באופן מידי! הכול יבוא על מקומו בשלום.