אינסטלטור במטולה

הטכנולוגיה עבור עבודת אינסטלציה יעילות

הטכנולוגיה ממשיכה להתקדם הלאה, טכניקות חדשניות לצד מכשור מתקדם מאפשרים לבצע תיקוני אינסטלציה בקלות וביעילות מעוררי השתאות.

הסיוט הגדול של תקלות במערכת האינסטלציה הוא החיפושים אחר מקור הנזילה. הרמת מרצפות או ניסור בקירות… וכל זה  עוד לפני שיודעים מהי התקלה והיכן היא התרחשה. האינסטלטור המחפש והמנסה לנחש מהו המיקום המדויק של התקלה, הוא כבר נחלת העבר. בימינו מצויד האינסטלטור בכלים מתקדמים ובמשור טכנולוגי חדשני, הללו מקנים לו יכולות לבצע איתור יעיל וממוקד של התקלה, ובכך לבצע עבודה יעילה ומהירה תוך פרק זמן קצר ביותר. כמו כן התיקון יתבצע תוך נזקים מינימליים לבית. ללא הרס רב של קירות ובלי הרמה של מרצפות מיותרות – תיקון ממוקד ויעיל ביותר.

כיצד זה מתבצע?

אינסטלטור במטולה יגיע לבית הלקוח מצויד בכלי מקצוע מתקדמים. אחד הכלים היעילים והמשמעותיים ביותר הוא המצלמה התרמית. זו מצלמה המבוססת על סיב אופטי המוחדרת אל הצרנת. מתוך הצינורות היא מגלה על מקום הפיצוץ או על נקודת הסתימה. כאשר יודע השרברב בדיוק מהו המיקום של התקלה, קל לו לתכנן תיקון יעיל וממוקד – ולחסוך שבר והרס מיותרים. מצלמה זו היא אחת ההמצאות המשמעותיות המשמשות את נותני השירות בתחום האינסטלציה, והיא שינתה בצורה משמעותית את צורת העבודה ואת אפשרות אבחון התקלה.

כי כמו בתחומים רבים, לאבחון ולאיתור התקלה יש מקום משמעותי בכל מה שקשור לביצוע התיקון, כל עוד אין ידוע מה קרה ומהו הגורם לתקלה, אי אפשר להציע דרכי תיקון אפשריים. המצלמה מקצרת את תהליך האיתור ובכך מקצרת במידה משמעותית את העבודה. כמו כן עומדים לרשותו של אינסטלטור במטולה כלים חדשניים ויעילים נוספים. איכות הצנרת והחלקים הנלווים השתפרה ביותר, וכיום הצנרת ידידותית הרבה יותר וצוברת פחות נזקים במידה ניכרת. כמו כן במהלך תכנון עבודה או תכנית אינסטלציה יש כלים רבים וחלקים מתקדמים, שיסייעו לבצע עבודות איכותיות שמחזיקות מעמד לאורך זמן רב.

מחפשים אינסטלטור במטולה? בחרו באיש מקצוע שעושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, ומצויד בכל הכלים המתקדמים בתחום.

שירותי ביובית

כאמור, בעיות בביוב מתרחשות מסיבות רבות. כאשר יש צורך בעבודה של פתיחת סתימות בביוב, למשל, או של חיתוך שורשים בביוב, חשוב לבצע את התיקון בצורה מקצועית ויעילה, שתפתור את הבעיה לאורך זמן. לשם כך, כאשר התיקונים נעשים במערכת הביוב העירונית, עושים שימוש בביובית על מנת לבצע את העבודות השונות בעצמה הדרושה ובדרכים היעילות ביותר. באמצעות ביובית, שהיא למעשה משאית אשר מכילה ציוד יניקה ושטיפה בעוצמה גבוהה, ניתן לבצע עבודות מקצועיות כמו שאיבות ביוב, שטיפה חזקה של צנרת הביוב, סילוק שורשים מהביוב וכן הלאה. שאיבות ביוב נועדו, למשל, לשאוב את הלכלוכים אשר יוצרים את הסתימה, או את מצבורי השומן שנצמדו לדפנות הצנרת, וכך לנקות היטב את הצנרת ולאפשר לה לפעול בצורה תקינה לאורך זמן. חשוב לבצע את כל העבודות הללו על ידי אינסטלטור בבית שאן בעל ניסיון וידע מקצועי