אינסטלטור בערד

אינסטלטור בערד

שוב זה קורה… אתם יורדים לחניון, ופתאום מכה באפכם ריח עז ומצחין של מי ביוב. בור הביוב הנמצא במקום עולה שוב על גדותיו בעקבות סתימה במעבר המים. למה זה קורה? ואיך מתמודדים עם הבעיה הכי מהר שאפשר?

פעמים רבות קורה שבור הביוב שתחתיו עוברים מי הביוב של הבניין, נסתם מסיבה כלשהי והתוצאה היא הצפה של מי ביוב מצחינים העולים מעל פני השטח ומציפים את כל האזור. מדובר במפגע תברואתי לגמרי לא נעים, וכאשר זה קורה אנחנו ממהרים למצוא פתרון כדי להשיב את האזור לשפיות. אך מה עושים כאשר הדבר קורה בחניון של הבניין, מקום אליו הגישה של רכבי הביובית לא ממש מצליחים לחדור? בדיוק לשם כך, קיים ציוד מיוחד של אמצעים מיוחדים המיועדים לשאיבות ביוב ואלה מגויסים לצורך המטרה הזו של טיהור השטח המוצף גם כאשר מדובר בחניון תת קרקעי.

אינסטלטור בערד – עם כל הציוד

כאשר קורה דבר שכזה ואתם זקוקים לשירות של שאיבות ביוב מחניון תת קרקעי, עליכם לפנות אל אינסטלטור שמציע רכבי שירות בגודל מתאים גם לעבודה בחניון. חברות אינסטלציה רבות מחזיקות ברכבי שירות כאלה על מנת לספק את המענה המושלם לכל צורך ובכל תנאי השטח השונים.

מי זו ביובית וכיצד היא פועלת?

הביובית זוהי מכלית המורכבת על גבי משאית אשר ממנה משתלשלים צינורות אשר תפקידם להתחבר אל בור הביוב ובאמצעות ואקום שיוצר לחץ אדיר מרוקנים את כל התכולה שבצינור וכך בעצם משחררים אותו מהסתימה. יש מקרים שהלחץ עדיין לא מספיק, במקרים מעין אלו ניתן להוסיף גם את זרם המים בעזרת הביובית אשר בלחץ עצום ישטוף היטב את כל מערכת האינסטלציה ויהפוך אותה לחדשה ממש.

כאשר אתם פונים אל חברה מקצועית, הרי שהעבודה עדיין לא תסתיים בזה. לאחר הטיפול בסתימה כל האזור יישטף היטב ויעבור ניקוי יסודי והמקום יחזור למראה המקורי והנקי. לא ניתן יהיה לנחש איזו דרמה התחוללה במקום רק לפני שעה קלה.

בחרו באינסטלטור מקצועי, מנוסה ומיומן ותיהנו מעבודה מהירה, יעילה איכותית ועם מלוא האחריות ללקוח.