אינסטלטור באחוזה רעננה

כל מי שמתגורר בבית תקין ולא באוהל בלב המדבר, נזקק מפעם לפעם לשירות של אינסטלטור. גם ברעננה אין בית שחסין מפני כל תקלה או סתימה במערכת האינסטלציה. לכן, כדאי לשמור ברשימת אנשי הקשר את מספר הטלפון של אינסטלטור באחוזה רעננה, על כל צרה שלא תבוא…
כל בית וכל בית עסק או משרד נתקל מידי פעם בתקלה כל שהיא בצנרת. לעיתים מדובר בבעיה קטנה וקלה הדורשת פתיחת סתימות על מנת שהמים (וגם החיים…) ימשיכו לזרום היטב. אך לעיתים הבעיה מורכבת וגדולה. או אז אין מנוס מפנייה אל אינסטלטור מומחה שיבצע טיפול יסודי. אם זה שאיבת בורות שומן, שאיבות ביוב, ולעיתים אין מנוס גם מהצורך לבצע החלפת קוים. מלאכה מורכבת מעין זו לא נפקיד בידי כל אחד. השוק של היום מופץ בהרבה מאוד אנשים חאפרים המציעים את עצמם כשרברבים מקצועיים. חשוב מאוד לדעת שלא כל מי שמספר לכם שהוא שרברב ומתהדר לו בתואר המכובד הוא אכן כזה. היו זהירים ובחרו בשרברב מקצועי עם המלצות.

מחפשים אינסטלטור באחוזה רעננה? הצוות לשירותכם!

כאשר אתם עומדים בפני שוקת שבורה… כלומר, ישנה סתימה במקום בלתי ידוע, המים מציפים את הבית ואינכם יודעים מה עליכם לעשות… בדיוק לשם כך אנחנו קיימים. אנחנו נציל את המצב ו'נזרים' את העניינים במהירות רבה ותוכלו ולשוב לשגרה ולשכוח ממה שהיה.

למה דווקא "הצוות"?

• בגלל המהירות – הצוות יגיעו אליכם 'טיפה לפני כולם' כמאמר הסלוגן שלנו. מדד הזמן הוא מדד משמעותי ביותר כאשר אתם עומדים חסרי אונים בפני המים הזורמים והמציפים כל חלקה טובה ואין לאל ידכם לפתור את הבעיה. גם במקרים קלים יותר בהם אין הצפה בלתי נשלטת, הסתימה או הפיצוץ עדיין דורשים פתרון מהיר ויעיל. את זה תקבלו מ'הצוות'.
• בגלל המחיר – חשבתם ששירות מהיר ויעיל מעין זה יעלה לכם ביוקר? אנחנו כאן כדי להפתיע אתכם גם בזה. המחיר שלנו סביר ואפילו נמוך ביחס לאחרים והוא שווה לכל כיס.
• שירות מקצועי – הכי חשוב, השירות שלנו מקצועי ויעיל ביותר. ברשותנו המכשור והציוד המקצועי הטוב ביותר כדי לפתור גם את הבעיות הסבוכות ביותר.
סתימה? פיצוץ? דליפה? צרו עמנו קשר, ו'הצוות' בדרך אליכם.