אינסטלטור בבאר יעקוב

לדלות מהבאר מים נקיים

מערכת האינסטלציה המלווה כל בית מודרני נראית כמובנת מאליה כאשר היא מתפקדת באופן תקין, הכול זורם, שטיפת הכלים מסתיימת בכיור נקי וריק, בורות הניקוז מסיימים לנקז את מי השטיפה בקלות ובגמישות.

אבל מה קורה כשזה לא זורם לפי התוכניות…

מערכת אינסטלציה תקינה היא דבר שבשגרה, בדרך כלל מערכות מי השופכין בבתים הפרטיים וברחובות העירוניים הינן מערכות מתפקדות, והן מורכבות בצורה מקצועית אשר מתפקדות באופן שוטף, כאשר התקנה הייתה טובה ונעשתה בצורה נכונה, הצינורות שהונחו מתאימים בקוטר לתעלה ולמטרה, אין תקרים ואין בעיות.

הזמן עושה את שלו

אבל השנים עושות את שלהן ובצנרת מצטבר לכלוך ושומן דביק החוסם את המערכת, לעיתים הצנרת נסדקת ומים מתחילים לחלחל לשכן למטה, בחצר צומח עץ ששורשיו החליטו לינוק ממי השופכין העוברים בצינור, בעיות כאלו ודומות להן עשויות להופיע במערכת הביוב הביתית, להטריד את הדיירים ולהשפיע על כל מוקד מים בבית.

אינסטלטור כדי להושיע

טלפון קצר לאינסטלטור מהמגנט שהוצמד אתמול לדלת הבית והוא כבר פה, מצויד בצינור ארוך – הוא משחיל את הצינור לתוך בור הניקוז ומתחיל לדלות ממנו את הפסולת, פסולת מכל הסוגים כמו חרוזים, צבעים, טישו שנרטב והצליח להשתחל פנימה ואפילו אבק ביתי רגיל שמצטבר ונכנס גם לבורות הניקוז. לא חולף זמן רב ושוב המים מתחילים להזדחל באיטיות פנימה בלי להתחשב בשעה הדוחקת. ובלוח הזמנים העמוס.

אינסטלטור בבאר יעקב – אחריות של קרובים

אינסטלטור בבאר יעקב מביא לכם את הפתרון מהבית, הוא מכיר את הרחובות ויודע מה הבעיות האופייניות לכל מקום והצפות מעת לעת , הוא כבר ביקר אצל הידידים והם יצאו מרוצים, הוא יעשה את זה גם לכם, אנחנו מחזיקים צוות של שרברבים מובילים בתחום אשר למדו את מקצוע האינסטלציה ולא רואים את זה כעסק פשוט, הם רכשו מלבד ידע, גם ניסיון רב בפתרון בעיות שכיחות ובעיות נדירות, הם מחזיקים באמתחתם את מירב הציוד העדכני לפתיחת סתימות והנחת קווי מים בצורה נכונה ומדודה.

הישועה קרובה רק צריך להכיר את הכיוון ממנו היא מגיעה