אינסטלטור בבית טפר תל כביר

בית טפר בתל כביר שמש במשך שנים רבות לבית אופנה, בו ישבו המעצבים השונים ועיצוב בגדי אופנה לנשים, גברים וילדים. עם השנים הפך בית היוצר לאופנה למקום לממכר בגדי אופנה מעוצבים של מיטב המעצבים בארץ. רוב החנויות הן חנויות אאוטלט המאפשרות קניית בגדים אופנתיים ואיכותיים במחירים ללא תחרות היות ובבית טפר זהו המקור, בית לאופנה. מעצבים רבים שראו את המקום המתפתח מהרו לקבוע בו את משכנם ולהצטרף למעצבים יידועי שם בעלי קולקציות מעוצבות וייחודיות.

אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בתוכו

תכנסו לבית טפר שבתל כביר סביר להניח שתופתעו (וזו מילה עדינה) מהיושן של המקום. תראו מקום בעל קירות אפרפרים שנראה כאילו הוצע מאיזה גנזך ישן של שכונות עתיקות או של מרכזים מסחריים עתיקים. אל תתנו למראה החיצוני להטעות אתכם, אמנם בית טפר נראה מקום ישן אך למען האמת הוא עבר שיפוצים והחלפה של צנרת על ידי חברות אינסטלציה מקצועיות. באינסטלציה כמו בתחומים רבים אחרים התחזוקה של המכשור או של המערכות שחובה לא פחות מאשר ההחלפה או השיפוץ מחדש.

תחזוקה מונעת

לכן, חשוב מאוד דווקא במבנה ישן שעבר החלפה של צנרת, לתחזק בצורה הטובה והעקבית ביותר את המערכת. תחזוקה נכונה מתבטאת בשאיבות ביוב שמטרתן לשמור על הצנרת מהצטברות פסולת. במידה וקיימים מקומות שעוסקים בממכר מזון מחויבים על פי חוק להתקין בורות שומן שמיועדים לאגירת השומנים, בורות אלו יש לנקות אחת לתקופה של כמה חודשים כדי למנוע הצטברות של שומנים על הדפנות שעלולים לגרום לסתימות חמורות. שאיבת בורות שומן ניתן לבצע בעזרת ביובית- משאית ששואבת את השומן שמצטבר בדפנות. ביובית אף מיועדת לפתיחת סתימות שמתרחשות לעיתים בבורות רגילים או בבורות שומן.
החלפת קווים ושאיבות ביוב רק אצל המומחים!
החלפת קווים אמנם בוצעה בבית טפר אך במקרים מסוימים של סתימות חריפות יש צורך בהחלפת קווים לקווים חדשים. החלפת קווים חייבת להתבצע על ידי חברת אינסטלציה מקצועית שתבצע הן את פעולות המנע והן את הטיפולים הנדרשים בצורה הטובה ביותר.
פנו עוד היום לחברתנו למגוון שרותי האינסטלציה ולא תתחרטו!