מדביר בטבריה

חומרי הדברה וריסוס הם חומרים מסוכנים למקצוענים בלבד!- מדבירים בטבריה

חשוב להבחין בין הדברה לבעלי חיים שונים, כי לכל מזיק יש את חומר ההדברה שמתאים לו, ועל כן הדברה כלפי עכברים, חולדות, נמלים, טרמיטים, כיני יונים ומקקים- יטופלו בהתאם ובסיווג המתאים והנכון רק על ידי מדביר מנוסה, מיומן ובעל ידע מובהק בתחום.

מאוד כדאי לשים לב לשינויים שבין חומרי הרעל השונים- כן, חשוב לזכור שחומרי ההדברה והריסוס הם חומרי רעל לכל דבר ועניין, ולכן מומלץ להישמר ולהיזהר מהם…

חברת ההדברה לרוב תבצע ריסוס והדברה לבית הפרטי, לעסק או למוסדות ציבוריים. בדקו שאכן החברה שאותה אתם רוצים להזמין מיועדת לבצע את עבודת ההדברה שאותה אתם מתכננים.

חשוב לבדוק כמובן שלחומרי ההדברה יש תו תקן ישראלי ושהם מקובלים ומיועדים גם על פי המשרד לאיכות הסביבה. זכרו- חומרי הדברה אמנם מיועדים בראש ובראשונה כלפי המזיקים ואולם חומרים אלו בקרבת בני אדם עלולים לגרום לנזקים בריאותיים בלתי הפיכים ולהוביל לסכנת מוות ממש.

לכן, תנו רק למקצוענים לבצע עבורכם את העבודה- פנו אלינו ואנחנו נפנה אליכם מדביר מקצוען.

מחלות, אלרגיות ועקיצות הן חלק מהתוצאה של קינון היונים – מה עושים? – טבריה

אלו הסובלים מבעיית היונים מודעים כי כיום קיימות חברות רבות המתמחות במתן פתרונות יעילים לבעיית היונים המוכרות לציבור הרחב. ואולם, מי שמכיר לעומק ומניסיון את בעיית היונים האלו- יודע, כי לצערנו הן מהוות גם מקור שלילי ביותר מעצם היותן מפיצות מחלות – חלקן חמורות ביותר. היונים נחשבות נשאיות של מחוללי מגפות ומחלות, כגון דלקות עיניים מסוגים שונים, דלקות ומחלות עור, בעיות ראות, דלקות מוח ועוד. בנוסף, משום שהיונים נושאות עליהן גם חרקים וטפילים אחרים גם אלו עשויים להביא מחלת הקדחת ושפע מגוון בעיות בריאות.

לכן, כבר בתחילת בעיית היונים, צריך לנסות ככל האפשר לצמצם את קינון היונים באזור המגורים על ידי מספר פעולות מנע כבר מראש. רצוי לא לנטוע עצים גבוהים סמוך מאוד לבתי מגורים, עצים אלו יוכלו להוות מקום קינון בלתי רצוי של היונים. בעת בניית מסתורי כביסה, יש לקחת בחשבון את היכולת של היונים להיכנס אל תוך מסתורים אלו ולקנן בתוכם. לכן, רצוי לבנות את המסתור כך שהפתחים שלו יהיו קטנים וצפופים מאוד, מעין רשת, וכך היונים לא יוכלו לחדור פנימה. עוד נוסיף כי, מלבד לבעיות היונים של מחלות, לכלוך, רעשים וחרדה- מסתבר, שעניין הסכנות הבריאותיות שנסמכות להימצאותן של יונים סמוך למגורי אדם, היא לא הבעיה היחידה שממנה סובלים אלו שנצמדו לסביבת המגורים שלהן יונים. אלא יש את הבעיה של הטינופת שהן גורמות לה בעקבות שאריות הלשלשת הצואה שלהן, יחד עם הקולות המפריעים בזמן הקינון. כל אלו ועוד מובילים למסקנה אחת ברורה: היונים- אינן אמורות לשהות ולחיות לצד מגורי בני אדם. אז מה ניתן לעשות? מומלץ להזעיק חברת הדברה מוסמכת בעלת רישיון, שצוות העובדים המנוסה והמקצועי שלה יוכל לסייע בהרחקת היונים לצמיתות ממקומות כגון: שיפוץ גגות רעפים, מסתורים וחללי כניסה על הגגות או בקומות עליונות- בחללים נסתרים אלו לרוב היונים נוהגות לקנן.

כיום יש פתרונות מגוונים בשילוב של מגוון אביזרים ומכשירים שנועדו לטפל בבעיה זו- אחת הדרכים הנפוצות והנוחות ביותר היא שימוש ברשתות ודוקרנים- מדובר בכלי הנראה כמו מספר סיכות דקות ודוקרניות שמונח על משטחים שעליהם היונים נוהגות לקנן – כמו מסתורי הכביסה, מעקות הגגות או המרפסות.