בעלי מקצוע חפש באתר

מדביר בתל אביב

אז מה עושים כששוב יש נמלים על השיש? תל אביב

לפעמים אזרחים רבים נוטים לחשוב בטעות שהדברה היא עבודה שנהוגה ומותאמת רק בכפרים ובשטחים חקלאיים… אבל חשוב לציין, שעבודות הדברה נפוצות ומוכרות גם בערים הגדולות.

עכבר העיר הוא אמנם לא עכבר הכפר… אבל גם הוא קיים וגם אותו לא היינו רוצים או צריכים לפגוש במרחב הפרטי שלנו, בתוך הבית…

יש לזכור ולהפנים- גם בערים הגדולות מסתובבים בעלי חיים ומזיקים לא רצויים- פרעושים, נמלים, מקקים, עכברים, חולדות, יונים ועוד.

גם דיירי הערים הגדולות יעדיפו בית נקי ושקט מבעלי חיים לא רצויים ויזדקקו מדי פעם בפעם לשירותיה של חברת הדברה.

זכרו והפנימו- בעלי החיים הלא רצויים הללו- הם לא רק חרקים או מקקים לא נעימים ולא רצויים, הם לא רק בעלי חיים המעוררים תחושות מיאוס וגועל. בעלי החיים הללו אמנם מסבים תחושת עגמת נפש ואי נעימות רבה, ואולם יש מבין בעלי החיים הללו גם כאלו שעלולים לגרום לנזק ממשי ובריאותי משמעותי וחמור- הם עלולים להיות מעבירי מחלות, נושכים ופוצעים, עלולים לגרום לזיהום ולהתהוות של מחלות קשות.

כאמור, לא פעם אנשים שגרים בערים הגדולות טועים לחשוב שהדברת מזיקים, חרקים ומכרסמים היא מקצוע ושירות שנזקקים לו רק אנשי הכפר והקיבוץ. אבל צריך לזכור- חרקים ומזיקים – רבותיי, לא שמעו על ההפרדה בין העיר הגדולה לכפר הזעיר, בעלי החיים הללו לא מכירים את ההבדל בים הכרך לבין היישוב הקטן- הם פשוט נמצאים בכל מקום…

אז אם גם אתם גרים בעיר הגדולה- תל אביב ובערים הסמוכות לה- אנחנו מציעים לכם לסייע במציאת פתרון לבעיית המזיקים. תושבי תל אביב וגוש דן רבתי, פנו אלינו ואנחנו נסייע לכם לאתר חברת הדברה שתוכל לסייע לכם לפתור את בעיית המזיקים מהשורש ותמנע מכם עגמת נפש, אי נעימות וסביבת בעלי חיים מעבירי מחלות.