מדביר בשדרות

הדברת מזיקים ומכרסמים על ידי חברות הדברה – מה צריך לדעת טרם הזמנת שירותי הדברה? – שדרות

בבתים רבים – פרטיים בעיקר, אך גם בדירות בבנייני רב קומות נתקלים לא פעם בני המשפחה בבעיות של “אורחים לא רצויים”. מדובר כמובן, בבעלי חיים קטנים, מגעילים, מזיקים ולעתים אף מסוכנים.

הבעיה של קיום בעלי חיים לא רצויים בבית נתפסת כבעיה של חוסר היגיינה, ניקיון לא מספק ועוד. אך חשוב להבין גם בבתים נקיים ומצוחצחים במיוחד- עלולות לעלות בעיות של אותם “אורחים”. אלו ייכנסו מבעד לחלונות, לדלתות ולכל חריץ אפשרי. כשאתם מבחינים בהם, פעמים רבות, כבר לא מדובר בנזק שולי, אלא בקיום של בעיה משמעותית שקשה לטפל בה באופן עצמאי.

על כן, כשמדובר בהדברה של מזיקים, מכרסמים, תולעים וחרקים- כדאי למצוא מדביר מוסמך ומנוסה המבין את הבעיה מהשורש וכך גם ישכיל לטפל בה. שירותי ההדברה הם שירותים משמעותיים שמעניקים איכות חיים לאנשים רבים בבית הפרטי, בעסק או במשרד.

שירותי ההדברה כשמם כן הם- שירות שלפיו אנשי המקצוע המיומנים אמורים למגר ולהדביר את כל המזיקים- המכרסמים, החרקים ועוד מתחום המגורים של התושבים. אלא שפה בדיוק מתחילה הבעיה העקרונית-  חשוב לזכור שהדברה היא מקצוע משמעותי ובעל אחריות במיוחד- שכן תקלה ופגם בעבודתו של המדביר לא תגרום רק לאי נוחות או לחוסר נעימות זמנית, תקלה או פגם בעבודתו של מדביר עלולה לעלות לכם בחיים!

חשוב לזכור ולהפנים, כי הדברה היא בעצם פגיעה בבעלי חיים לא רצויים על ידי חומרי הדברה  (כיום קיימים גם חומרי הדברה ידידותיים לסביבה). ואולם, כיום רוב המדבירים המוסמכים מיומנים להשתמש במיוחד בחומרים ידידותיים לסביבה, חומרים המאושרים ומורשים על פי ההנחיות של המשרד לאיכות הסביבה, ואולם עדיין חובה להבין כי חומרים אלו – כשם שהם פוגעים והורגים בעלי חיים לא רצויים- הם עתידים לפגוע גם בבני אדם ובבעלי חיים רצויים- חיות מחמד , חיות טבע ועוד.

על כן, אנו מייעצים לכם לנהוג באחריות ובזהירות בבחירת איש מקצוע בתחום ההדברה.

אם תרצו איש מקצוע אחראי, אמין ואדיב בתחום ההדברה באזור בית שאן תוכלו לפנות אלינו ואנו נקשר אתכם עם אחד המדבירים המצוינים שלנו.