מדביר ברמת גן

סובלים מנמלים על השיש במטבח? נמלים במרפסת? – האם כדאי לרסס לבד או להזמין מדביר מקצועי? – רמת גן

בבתים רבים נמלים משתלטים לנו על הרצפה או על השיש, ולנו נותר רק לייחל שיפסיקו כבר להגיע. הדברת נמלים בבית שמה קץ להתרוצצות של נמלים בבית ומביאה לכם בית נקי מחרקים. על מנת שנצליח להיפטר מהחרקים אחת ולתמיד, יש לבצע הדברה כללית בכל רחבי הבית, ולמנוע מהחרקים לחדור לביתכם בשנית. לרוב, חרקים מגיעים לבית מבחוץ, כאשר משאירים דרך פתוחה או חלונות פתוחים, והם פשוט מתעופפים או זוחלים אל תוך הבית.

לרוב נתפסת הבעיה של קיום נמלים לא רצויים בבית עם תפיסה של חוסר היגיינה, ניקיון לא מספק ועוד. ואולם, חשוב להבין גם בבתים נקיים ומצוחצחים במיוחד- עלולות לעלות בעיות של אותם “אורחים”. אלו ייכנסו מבעד לחלונות, לדלתות ולכל חריץ אפשרי. כשאתם מבחינים בהם, פעמים רבות, כבר לא מדובר בנזק שולי, אלא בקיום של בעיה משמעותית שקשה לטפל בה באופן עצמאי.

על כן, כשמדובר בהדברה של נמלים, מזיקים, מכרסמים, תולעים וחרקים- כדאי למצוא מדביר מוסמך ומנוסה המבין את הבעיה מהשורש וכך גם ישכיל לטפל בה. כמובן, חשוב מאוד בנוסף לפנות מלכתחילה רק לחברות הדברה מוסמכות ובעלות ידע וניסיון. לא כולם יודעים, אולם תחום ההדברה לצערנו הינו תחום פרוץ ביותר. אף על פי שמלכתחילה תחום זה שעוסק בחומרים מסוכנים ואפילו ברעלים ממש- חייב להיות מפוקח דווקא באופן הקפדני וההדוק ביותר.

רק מדביר מוסמך ידע באילו חומרים מותר ורצוי להשתמש כנגד הנמלים ובכלל לכל מזיק, באילו כמויות יש לנקוט וכמה זמן מותר להשאיר חומרים מסוכנים אלו. אל תשכחו שחומרי ההדברה – גם אם הם מחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה כפי שנהוג היום- אינם חומרים מומלצים בקרבת בני אדם וחיות בית, לכן חובה להתייעץ לפני כל פעולת הדברה ומיגור עם חברה מוסמכת עתירת ניסיון.

כמובן, לפני שמזמינים את חברת ההדברה או את המדביר – אנו מציעים לערוך סקר שוק מקיף בהתאם לאזור שבו אתם גרים. הדגישו את היקף העבודה, סוג המזיקים שמהם אתם רוצים להיפטר, תכיפות העבודה מבחינתכם וכמובן האחריות בגמר העבודה שאתם דורשים- כל אלו יכריעו במידה רבה את המחיר הסופי עבור העבודה.

חשוב מאוד לפני תחילת ביצוע העבודה לוודא שהמדביר אכן מורשה ובעל רישיון המסמיך אותו לעבודה זו.