מדביר בנס ציונה

מה צריך לדעת לפני שאתם עומדים להזמין מדביר לצורך הרחקת מזיקים המטרידים אותנו? – נס ציונה

כיום, חברות המציעות שירותי הדברה הן חברות מקצועיות המוסמכות ומיומנות לצורך מיגור מזיקים וזוחלים, הדברתם והרחקתם מסביבתנו. בחברות ההדברה עובדים מדבירים מנוסים ומקצועיים בעלי היתר ורישיון של מדביר מוסמך ומורשה. כידוע, עבודות ההדברה הן עבודות שבה חייבים לעסוק באמצעות חומרים מסוכנים האמורים להרחיק את המזיקים הלא רצויים. חומרים אלו בפועל במקרים רבים הם פשוט סוג של חומרי ריסוס, רעל. מובן, שבחוסר ידע או באי שימת לב חס ושחלילה עלולים חומרים מסוכנים אלו להזיק לא רק לבעלי החיים הלא רצויים והמזיקים, אלא גם לבני האדם המצויים בסביבתם וכמובן גם בחיות המחמד.

אף על פי שהיום אנו מודעים יותר לכל התחום של איכות הסביבה והשמירה על שטחים ירוקים, ועל כן רוב חברות ההדברה משתמשות באופן תכוף יותר ככל האפשר בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה וירוקים בטיבם. זאת כמובן על מנת לשמור ככל האפשר על סביבה נקייה מרעלים פוגעים, ואולם בכל זאת חשוב לדעת, כי לעתים אין ברירה ולצורך מיגור המזיקים עדיין חומרי ההדברה שבהם משתמשים אנשי צוות ההדברה בחברות שונות אינם מומלצים בקרבת בני אדם ואפילו מוגדרים חומרים מסוכנים ביותר.

מדבירים מקצועיים יודעים את הסכנה ולכן הם נזהרים מאוד בשימוש בחומרים אלו, הם יודעים איפה להניח את החומרים, באילו חומרים להשתמש וכמובן מבינים ומחליטים גם על פרק הזמן הנחוץ והראוי לצורך שימוש בחומרים.

לצערנו, כבר נודעו לא אחת בתקשורת מקרים שבהם נפגעו בני אדם כתוצאה משימוש לא נכון ולא קפדני בחומרי הדברה. הפגיעה עלולה להיות משמעותית ביותר ואפילו לגרום למוות ממש. לכן, לא כדאי להסתכן ולהשתמש בחומרי הדברה מסוכנים אלו ללא פיקוח וללא הדרכה מוסמכת וראויה.

כמה עולה ריסוס עבור הדברת תיקנים? לפני שתזמינו מדביר לשירותי הדברה ראוי לערוך סקר שוק של מחירים על פי סוג ההדברה, הדחיפות שבה אתם נזקקים לחברת ההדברה, על פי עונת השנה וכמובן על פי אזור המגורים שבו אמורה עבודת ההדברה להתבצע.