מדביר בלוד

תהליך הדברה- רק אצל מקצוענים!- לוד

בתהליך מיגור וחיסול בעלי חיים לא רצויים, כגון: פרעושים, צרעות, קרציות ומכרסמים -חובה להזמין בעל מקצוע אמין, בעל ניסיון רב בתחום.

עבודת הדברה היא בעצם תחום גלוי וידוע שבו יש שימוש נרחב ומשמעותי בחומרים מזיקים- חלקם אפילו רעילים. בתחום ההדברה הרעיון המשמעותי הוא להרחיק את בעלי החיים הלא רצויים מסביבת בני אדם. כאמור, מדביר חייב להבין את הבעיה ולרדת לשורש המזיקים הקיימים, זאת על מנת להתאים את חומרי ההדברה הנבחרים על פי המזיקים, בעלי החיים המצויים בסביבה. בנוסף, המדביר המקצועי חייב להיות מודע לסכנה שבהשארת חומרי הדברה ובעיסוק בהם- שכן אלו למרות היותם מכוונים כלפי המזיקים עלולים, כמובן, להזיק ולפגוע גם בשאר היצורים (בני אדם ובעלי חיים) המצויים בסביבה.

כדאי לזכור, שבשנת 2014- משפחה שלמה בישראל הורעלה. ככל הנראה מהשארת מכל ובו חומרי הדברה רעילים בביתה. יש להבין כי כאשר אנו מדברים על הדברה- אנחנו בעצם עוסקים בשימוש בחומרים מסוכנים וייחודיים המשמשים שלא בדרך שגרתית לפתע באזור מגורי האדם על מנת להרחיק את בעלי החיים הלא רצויים ולמגר אותם. השירות המקצועי של חברות ההדברה כולל בדרך כלל ייעוץ ראשוני טלפוני, לאחר מכן צוות עובדי הדברה מקצועיים ומנוסים מגיעים לשטח הנגוע לשם בחינה יסודית ובדיקה קפדנית של השטח והאזור כולו, על מנת להעריך את בעיית המזיקים ולאמוד את סוג חומר ההדברה, הכמות הרצויה והמומלצת.

איך נדע מה המחיר של עבודת הדברה? אז כמובן כשאנו נזקקים לצוות עובדי הדברה – יש חובה לבצע סקר שוק על מנת להכיר את סדרי הגודל של מחירים וטווחים ראויים לעבודה הנדרשת. ישנם מספר מרכיבים משמעותיים שעשויים לשנות את סדר הגודל של מחיר העבודה- ראשית, כמובן פערי מחירים משמעותיים עשויים להתגלות על פי מקום היישוב שבו אתם גרים- ייתכן שהפערים נובעים מהסיבה הפשוטה- האם יש חברת הדברה אחת או שמא ישנן מספר חברות הדברה מתחרות- וכך תהיה תחרות ראויה של מחירים. בנוסף, קריטריון משמעותי לגבי המחירים ינבע מן הסתם ממידת הדחיפות של העבודה מבחינתכם- ככל שאתם תהיו מוכנים להמתין עם בעלי החיים- המחיר יהיה סביר ונוח, ככל שאתם תהיו לחוצים ותרצו שהחברה תגיע בדחיפות לביתכם- הרי שהמחיר עלול לעלות ולזנק משמעותית.

 

אל תסכנו את חייכם! פנו למקצוענים לעשות את העבודה!

כל מה שצריך לדעת על קבלן מוסמך ומורשה וכיצד בוחרים קבלן שיפוצים? – לוד

החלטתם לשפץ את בית המגורים, העסק או המשרד? בשעה טובה, אתם זקוקים לשירותיו של קבלן שיפוצים מומלץ לעבודה מקצועית ויסודית. לכן, לפני שמתחילים כל עבודת בנייה או שיפוץ, חשוב קודם כל לחקור ולבדוק על הקבלן ועל צוות העובדים שלו. אם יש לאיש המקצוע אתר מקוון פעיל, ניתן יהיה לבדוק בו לגבי פעילויות קודמות באמצעות חוות דעת חיוביות או שליליות המתפרסמות. בנוסף, בעידן הטכנולוגי המקוון חשוב מאוד לא ליפול בפח: לא כל חזות מקוונת היא אמיתית ואמינה. לכן, רצוי לקבל גם מספרי טלפון של לקוחות קודמים שיוכלו להעניק המלצה על פרויקטים בעבר ואפילו ניתן להגיע פיזית לפרויקטים אלו ולראות אותם. נוסף על כך, כדאי לבדוק את קבלן השיפוצים וצוותו בנוגע למומחיות מסוימת בתחום השיפוץ. רק הבנה מהי המומחיות של צוות העובדים אל מול הצרכים והרצונות של הלקוח. זאת תהיה אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להעריך את קבלן השיפוצים ואנשי הצוות שלו וכדי להעניק שקט נפשי לאורך הפרויקט כשברור שהעובדים מנוסים מאוד בתחום שאותו הם מבצעים.

חשוב לזכור, כי שיפוץ מבנה הוא תחום נרחב תחומים לכן, שאת בעלי המקצוע שאתם שוכרים לטובת השיפוץ, אתם תראו הרבה בתקופת השיפוץ,  אתם תצטרכו לעבוד יחד ולקבל החלטות משותפות בנוגע לתוצאה הסופית. לעתים קרובות נהוג לומר שלקוח מצוי בקשר עם קבלן השיפוצים שלו במהלך הפרויקט, אפילו יותר שעות מאשר עם אשתו. לכן כדי להחליט מי יהיה האחראי על תהליך השיפוץ המתנהל אצלך בבית, כדאי לבדוק את בעלי המקצוע באופן מדוקדק ומוקפד במיוחד, לברר על מומחיותם באמצעות לקוחות קודמים. בנוסף, מעבר לכל מומחיות ומקצועיות, הרי כולנו בסופו של דבר בני אדם – אדיבות ואנושיות וכמובן תחושת אמינות הן תכונות חשובות לא פחות כדי שנתקשר עם קבלן שישהה אצלנו בבית כל כך הרבה זמן ולמעשה הבית יהיה תלוי במהלך עבודתו ובאיכותה.

כמובן, שבסיום העבודה חשוב מאוד לקבל כתב התחייבות על פרויקט השיפוץ. לעיתים ישנם מקרים שלרוב בשוגג, חלות טעויות במהלך השיפוץ וכדי שהלקוח יקבל את מלוא התמורה, ראוי שתהיה אחריות לכך.

זקוקים לקבלן שיפוצים מומלץ שיעניק לכם שירות מקצועי ויסודי שיחזיק מעמד לשנים רבות? צרו קשר כבר עכשיו ואנו נפנה אליכם את קבלן השיפוצים המקצועי והמומלץ!