הדברה בכוכב יאיר

סובלים ממזיקים שונים או מכרסמים שהחלו להופיע לעתים קרובות בבית? – חשוב להקפיד היטב כשמזמינים חברת הדברה מקצועית – כוכב יאיר

בחודשי הקיץ החמים החלו להגיע לעתים קרובות יותר מזיקים ומכרסמים שונים בבית המגורים ואתם וודאי מלאי חששות, תחושות של אי נוחות ואולי אפילו גועל וסלידה. תוכלו כך להמשיך את חייכם ברוגע ובשלווה כאילו לא אירע דבר כשיש לכם עכבר מתרוצץ בין כתלי הבית? והאם תוכלו כך להמשיך ולארח את חבריכם כששובל של נמלים אץ בין כלי המטבח ופריטי המזון מבלי להתבייש? – זה הזמן לבצע עבודת הדברה יסודית ומקצועית על מנת להרחיק, למגר ולנצח את תופעת הבלתי רצויים- בעלי החיים המזיקים.

כיום, ישנן שיטות הדברה רבות בשפע של סוגים ושל סגנונות, ואולם אם נרצה לפשט את הדיון- על מנת להגיע למסקנה הרצויה- ניתן לומר בוודאות, כי בהחלט אפשר לסמוך על צוות המדבירים שיגיעו ויכריעו, באילו חומרים להשתמש- סוג, מינון, כמות וכמובן- רמת פיזור ומיקומה. כמו כן, חשוב לזכור ולהקפיד על חומרי הדברה המגיעים גם אם בצורת אבקה, נוזל, גרגירים מוצקים ועוד- הם לרוב חומרים שנועדו לקטול. 

ברוב המקרים- הם אמורים לחדור לגוף המזיק ולגרום למותו או לפגיעה קשה בו, עד שהוא יסתלק מן המקום. אין ספק, כי כל בר דעת מבין, שחומרי הדברה הם חומרים בעלי רמת רעילות גבוהה מאוד, ולכן יש להקפיד להתרחק מהחומרים הללו- מפני סכנת בריאות ממשית. על כן, בכל מקרה של הדברת מזיקים- חייבים להבין- ללא הבנה מרבית בחומרי הדברה וללא ידיעת כל הוראות הזהירות המשמעותיות המוכרות והמקובלות בתחום- הדברה עלולה להוביל גם לאסון, לקטסטרופה לא פשוטה בקרב בני המשפחה השוהים בקרבתה. ולכן חשוב לבדוק אצל המדביר שיגיע לביתנו שיהיה בעל תעודת הסמכה ובעל רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה. מדביר מוסך מודע לחידושים בתחום. מכיר גם את סוגיית ההדברה הירוקה ופועל לפי הנחיות של שמירה על סביבה ועל בריאותם של בני האדם הקרובים לפעולת ההדברה .

אז במקום להיגעל ולהתעצבן מהמזיקים השונים – הקשרו ואנו כבר נדאג לשלוח לכם מדבירים מוסמכים ומקצועיים על מנת להדביר את ביתכם  במהירות ובמקצועיות!