מדביר בכפר יונה

נתקלתם בנחש ואתם בטוחים שהוא לא ארסי!- כפר יונה

אל תעזו לחשוב על זה אפילו… חובה להזעיק למקום לוכד נחשים מחברת הדברה ו/או לכידת זוחלים על מנת לטפל בבעיה. בישראל קיימים סוגים רבים של זוחלים ביניהם גם נחשים מסוגים שונים. ישראלים רבים טועים לחשוב, שהם בטוחים מה זה “נחש צפע” ואיך נראה בהכרח “נחש ארסי”, טעויות כאלה הן מסוכנות ועלולות להביא אפילו לאובדן חיי אדם. רק לוכדי נחשים או מדבירים מוסמכים שהוכשרו בלכידת נחשים ובעלי ניסיון בתחום זה יוכלו ללכוד את הזוחל המזיק מבלי לגרום לנזק.

על מנת לבצע פעולת הדברה שהיא פעולה של הרחקת בעלי חיים לא רצויים מסביבת בני אדם, יש כמובן צורך להשתמש בחומרים מסוכנים שירחיקו את בעלי החיים או באביזרים שילכדו אותם, ואולם חשוב לזכור, כי בדיוק אותם חומרי הדברה ואביזרי לכידה עלולים חלילה לפגוע גם בחיות המחמד ואפילו בבני האדם. כמובן, מפני סכנה משמעותית זו- יש חובה להשתמש אך ורק בצוות עובדים מקצועי ומיומן, מנוסה וקפדן- חומרי הדברה בידי אנשים שאינם אחראיים עלולים להוות סיכון משמעותי.

ולכן, האחריות לבחור בחברת הדברה מורשית מטעם המשרד לאיכות הסביבה מוטלת עלינו– חברה כזו היא חברה שעברה את כל ההכשרה ואת כל הלימודים הדרושים על מנת להבין את גודל האחריות בשימוש בחומרי הדברה. בחברה זו מן הסתם מקפידים לשלוח את צוות העובדים להשתלמויות מקצועיות מדי פעם על מנת להתחדש בחומרי ההדברה העדכניים, בנוסף לכך חשיבות רבה וניכרת עומדת בבסיסו של כל שיקול דעת בבחירה של חומר הדברה אל מול טיבו המסוים של המזיק. לכל בעל חיים לא רצוי יש חומרים שהוא נמנע מנוכחותם, ובעצם פיזורם בקרבת הבית- בעל החיים המזיק מורחק מהבית ונדחק החוצה. לכן, חשוב במיוחד שצוות העובדים יקפיד לבחור חומר הדברה מדויק ומותאם לפי בעל החיים.

אנו חברת ההדברה בעלי צוות מדבירים מוסמכים, נחשבים בעלי ניסיון ומקצוענים בתחום מתחייבים לעבודה יסודית, עמידה בלוח זמנים מהיר כדי לפתור את הבעיה במהירות האפשרית. אנו נותנים שירות למגזר הפרטי והציבורי.

רכשתם דירה חדשה ועכשיו נותר לכם להשלים תיקוני טיח, שפכטל וצבע? – איך בוחרים את קבלן השיפוצים הטוב ביותר לשיפוץ הכללי?- כפר יונה

אם ברצונכם לשפץ דירה ולא להתאכזב מהתוצאה אתם צריכים את שירותיו של קבלן שיפוצים מקצועי, מוסמך בעל ניסיון רב ואדיב בכדי להגיע לתוצאה הרצויה. על מנת להשיג את החזון העיצובי של הבית לאחר השיפוץ יש לפנות לקבלן שיפוצים מוסמך שיוכל להתאים את הפתרונות היצירתיים והמקצועיים ביותר עבורכם.

ראשית, לפני שמתחילים כל מלאכת שיפוץ- צריך לתכנן ולסכם את העבודה באופן מקצועי ויעיל אך ורק עם קבלן מומחה ומוסמך. אנשים רבים נוטים לחפש השראה ורעיונות לפרויקט השיפוץ שלהם מספרי עיצוב או מעלונים שהם קוראים, ואולם כאשר הדבר מגיע לידי מעשה יש לבחון, האם התאוריה המפורטת בין דפי הספר תוכל לקום לתחייה גם במציאות. על מנת להיות בטוחים בשלבי התהליך וביכולת לבצע אותו בפועל במסגרת מגבלות קיימות, כמו: גודל חדרים, גובה תקרה ועוד חובה לבחון עם הקבלן שיפוצים שיוכל להעריך האם אכן ניתן יהיה להביא את החזון לידי יישום. כאשר עוסקים בפרויקט של שיפוץ כללי לדירה חשוב לעבוד על פי ארבעה כללים מרכזיים: מחקר, תכנון תקציב ולוח זמנים. ראשית, יש לבחון ולחקור את גודל השיפוץ שרוצים לעשות: האם מדובר בשיפוץ נקודתי או האם מדובר בשיפוץ נרחב שיכלול עבודות גמר כמו למשל ריצוף וחיפוי, חשמל אינסטלציה, צבע, תוספת בנייה ועוד.

לרוב הקבלן שיפוצים המוסמך יוכל להביע את דעתו מתוך ניסיון והבנה מקצועית. קבלני שיפוצים רבים עבדו במקביל לקבלני מישנה אחרים בתחום הבנייה כמו: קבלן גמר, קבלן שלד, אדריכלים ומעצבים. לפיכך במקרים רבים יש להם רעיונות עיצוביים ואפשרויות בנייה באופן שיוכל להתאים גם לרצוי וגם למצוי. יתר על כן, חשוב מאוד עוד בטרם מתחילים את הפרויקט המורכב של שיפוץ הדירה יש צורך לבחון היטב את סעיף התקציב. עבודות שיפוצים ובנייה הן עבודות שעשויות לנוע במנעד גדול במיוחד של מחירים, החל מאלפי שקלים בודדים ועד למאות אלפי שקלים. כמובן, הכול תלוי בגודל העבודה ובמורכבותה, בתכנון חומרי הגלם, כמויות שלהם ובמיוחד באיכות העבודה בכלל.