הדברה בהרוא"ה רמת גן

הדברת חולדות ועכברים בבתים משותפים – כיצד מבצעים הדברה נכונה ויעילה? – הרוא"ה רמת גן

כידוע לכולנו, החולדות והעכברים הם מכרסמים המזיקים לנו ובעלי סכנות רבות. מלבד להיותן מכרסמות כל חומר, הן מסכנות את הבריאות שלנו, מעבירות מחלות, וכן עלולות לנשוך.

דיירים רבים הנתקלים במפגע בדמויות החולדות והעכברים בסביבתם, מחליטים על הפתרון הנוח, הקל והזמין ביותר- שימוש ברעל עכברים. לרוב, פתרון זה אכן עשוי לפתור את הבעיה ולו לפרק זמן קצר, ואולם על מנת להשתמש ברעל עכברים כנגד חולדות יש לזכור שלשימוש זה יש גם חסרונות והוא טומן בחובו סכנות. אך הבעיה הראשונה והמשמעותית ביותר היא שלא רק החולדות יאכלו את הרעל ויינזקו ממנו, כאשר הרעל אינו מוסווה כראוי- קיימת האפשרות ששאר בני הבית- ילדים, בעלי חיים רצויים עלולים להיפגע מהרעל באופן בלתי הפיך. כמו כן, החולדות שאוכלות את הרעל אינן מתות במקום. בדרך כלל עוברים מספר ימים עד למותן, כך שהן עלולות למות במקומות שבני הבית לא יהיו מודעים להם- פינות מסתור, מתחת לריצוף ועוד.

דמיינו בני בית שסובלים מריח פגר בלתי סביר, ומגלים לתדהמתם שמדובר בחולדה מתה שהם, הם הניחו רעל עכברים כדי למגרה. בנוסף, חשוב לדעת, כי הרחקת בעלי החיים נעשית על ידי לכידתם או על ידי פיזור מפוקח ואחראי של חומרי הדברה וריסוס על פי שיקול דעתם של צוות אנשי איכות הסביבה. חומרי ההדברה הם חומרים מסוכנים ואינם מיועדים לשימוש על ידי האזרח הפשוט שאינו מכיר ויודע לבטח מתי להשתמש בהם, איפה ובאיזו כמות.

יש לזכור כי לכל בעל חיים יש חומר הדברה המיועד ומתאים במיוחד על מנת למגר אותו. אם עושים שימוש בג'לים או בריסוס נוזלי – חומרים ידידותיים לסביבה ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה – ההדברה נעשית ע"י גז רעיל ולכן יש לפנות את דיירי הבניין לחמישה עד שבעה ימים. רק חברת הדברה מוסמכת תוכל לתת את הפתרון היעיל והנכון ביותר.

צוותי חברות הדברה מורשות ומיומנות עוברים השתלמויות והדרכות מפעם לפעם, ועל כן אנחנו יכולים לסמוך עליהם שהם יהיו מיומנים ביותר להשתמש בחומרים הנכונים. בנוסף לכך, אנשי צוות חברת ההדברה לרוב הוא בעל ניסיון רב ומשמעותי שעשוי בהחלט לתרום באופן ניכר לבחירת חומרי ההדברה ולאופן השימוש בהם.

רק מדביר מקצועי ידע לטפל במפגע ויעזור לכם להפחית את הסיכונים הקיימים.