מדביר בחיפה

אז איך בוחרים מדביר? ממה צריך להיזהר?  מה לקחת בחשבון?- מדבירים בחיפה

אז איך בוחרים מדביר? על מה צריך להקפיד? ממה צריך להיזהר? מה לקחת בחשבון?

האם גם אתם זוכרים ומבינים שהדברה היא מקצוע שדורש ידע וניסיון משמעותי?

האם גם אתם יודעים שהדברה היא מקצוע שדורש אחריות ומיומנות מיחדת?

פעמים רבות אנו רואים פרסומות על לוחות מודעות, מגנטים שמוצמדים לדלת או בעיתוני מקומונים- פרסומת של מדבירים, אנשי מקצוע המיומנים בהרחקת בעלי חיים מזיקים.

מדבירים אלו יודעים להבחין בין בעלי החיים השונים, הם יודעים כמובן להתאים את סוג ההדברה לפי בעל החיים, וכן מבינים היטב כיצד לאתר את מקור המסתור או כיני הנמלים או/ ו היונים מלכתחילה.

צריך לזכור, שרק מדבירים מוסמכים יוכלו לדעת לא רק באילו חומרים רצוי להשתמש, אלא גם באיזו כמות יש לנקוט כלפי בעלי חיים שונים, מדבירים מקצועיים בלבד ידעו היכן יש להניח את חומרי ההדברה המסוכנים והרעילים כדי למגר את בעלי החיים הלא רצויים מבלי לפגוע באנשי הבית ובחיות המחמד.

אנחנו רוצים שתהיו מוגנים ובטוחים, ולכן אם גם אתם גרים בעיר חיפה וסביבותיה, ואם גם אתם זקוקים לשירותי הדברה מקצועיים – פנו אלינו ואנחנו נפנה אליכם מדביר מקצועי ועתיר ניסיון מאזורכם.

הדברה ירוקה, הדברה אקולוגית, הדברה ביולוגית והדברה ירוקה – איזו שיטת הדברה יעילה ואפקטיבית יותר? – חיפה

הקיץ החמים כבר כאן, אלא שבעונות אלה מתעוררת בעיה חמורה נלווית – על פיה בעלי חיים רבים מתעוררים מרבצם, רובם מחפשים מסתור נוח וקריר מפני החום הכבד, לעתים עד כדי שרב בעונות אלו. במקרים רבים התחושה הקרירה המצויה בבתי מגורים מתאימה להם בדיוק. אלא שאז הם הופכים להיות מזיקים, לא רצויים ומאוסים דווקא בבית. במקרה זה יהיה צורך במיגור באמצעות פיזור הדברה וריסוס – חומרי רעל המיועדים לקטול ולהרחיק את בעלי החיים. אומנם, כך הייתה ההתנהלות הקבועה והמקובלת עד לפני כמה שנים. הדברת בעלי החיים המזיקים הייתה נחשבת רצויה והולמת, וזאת מבלי לקחת בחשבון תופעות לוואי ופגיעה ארוכת טווח. לא הייתה כל הקפדה מתבקשת על כללי זהירות קבועים, הדוקים ומתבקשים ולו בגלל שמדובר בחומרי רעל מסוכנים שתפקידם להרוג ולמגר.

חשוב לציין, שחומרים אלו עלולים בשימוש לא זהיר ולא מוקפד על פי כל התקנים וכללי הזהירות המתבקשים, על פי כל מחקר שנערך בהם גורמים לנזקים בריאותיים משמעותיים, לתחלואה קשה במיוחד, ואפילו במקרים קשים חלילה למוות של ממש. בנוסף, חומרי ההדברה בשל היותם חומרי רעל עלולים לפגוע ולהזיק בכל בעל חיים שבא במגע אתם – כנגד בעלי חיים מזיקים ולא רצויים, אך לרוע המזל הם עלולים בהחלט לפגוע גם בחיות המחמד שמצויות בסביבה, ואף עשוי להשמיד דווקא את החיות הרצויות. בנוסף, יש לזכור, כי חומרי ההדברה הקלאסיים עשויים מחומרים כימיים מסוכנים ביותר. חומרים אלו מתוקף תפקידם חייבים להיות חומרי הדברה קוטלים. משום כך, אין ספק, כי הם יכולים לפגוע באיכות הסביבה ובכינונה של סביבה ירוקה ונקייה מרעלים. איכות הטבע והסביבה – נגזרת במידה רבה משימוש לא תקין או לא רצוי בחומרי רעל כאלו. וכך, למרות העובדה שכולם מדברים על מניעת נזק משמעותי ומיותר לסביבה ולאוויר- תוך כדי הדברה מקצועית נפגעו באופן בלתי הפיך האוויר והסביבה.

הדברה ירוקה הינה הדברה אפקטיבית ויעילה באותה מידה כמו ההדברה הקלאסית. בנוסף, יש לה יתרון של תועלת הבריאות והסביבה. כלומר הפתרון של שילוב הדרגתי של חומרי הדברה שונים, חומרי הדברה המופקים אך ורק מחומרים טבעיים – פחות רעילות, יותר בריאות, אוויר נקי יותר.