מדביר בחדרה

הקיץ הגיע ובימים חמים אנו רואים שיירות נמלים במטבח… האם אפשרי הדברת נמלים? – וכיצד הדברה זו נעשית? – חדרה

הדברת נמלים נדרשת ונעשית כאשר בימי האביב והקיץ החמימים הבית שלנו הפך לאזור עגינה לקיני נמלים המשתלטים לנו על הרצפה או על השיש, ולנו נותר רק לייחל שיפסיקו כבר להגיע. הדברת נמלים בבית שמה קץ להתרוצצות של נמלים בבית ומביאה לכם בית נקי מחרקים. על מנת שנצליח להיפטר מהנמלים אחת ולתמיד, יש לזהות את זן הנמלה ולבצע הדברה מתאימה בכל רחבי הבית, ולמנוע מהחרקים לחדור לביתכם בשנית. לרוב, חרקים מגיעים לבית מבחוץ, כאשר משאירים דרך פתוחה או חלונות פתוחים, והם פשוט מתעופפים או זוחלים אל תוך הבית.

רבים מאתנו נוטים לחשוב כי הבעיה של קיום נמלים לא רצויים בבית זו תוצאה של חוסר היגיינה, ניקיון לא מספק ועוד. ואולם, חשוב להבין גם בבתים נקיים ומצוחצחים במיוחד- עלולות להופיע נמלים ואף בשיירות. אלו ייכנסו מבעד לחלונות, לדלתות ולכל חריץ אפשרי. כשאתם מבחינים בהם, פעמים רבות, כבר לא מדובר בנזק שולי, אלא בקיום של בעיה משמעותית שקשה לטפל בה באופן עצמאי. ואולם, כאשר מדובר במטרד של נמלים ויש צורך להדביר אותם יש צורך למצוא מדביר מוסמך ומנוסה המבין את הבעיה וכך יוכל לתת את הפתרון ההולם. כמובן, חשוב מאוד בנוסף לפנות מלכתחילה רק לחברות הדברה מוסמכות ובעלות ידע וניסיון. רק חברת הדברה מוסמכת תדע באילו חומרים יש להשתמש כנגד הנמלים ובכלל לכל מזיק, באילו כמויות יש לנקוט וכמה זמן מותר להשאיר חומרים מסוכנים אלו. חשוב להזכיר כי חומרי ההדברה – גם אם הם מחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה כפי שנהוג היום- אינם חומרים מומלצים בקרבת בני אדם וחיות בית, לכן חובה להתייעץ לפני כל פעולת הדברה ומיגור עם חברה מוסמכת עתירת ניסיון.

בנוסף, טרם הזמנת שירותה של חברת ההדברה לתת פתרון סופי לבעיית הנמלים – אנו מציעים לערוך סקר שוק מקיף בהתאם לאזור שבו אתם גרים. הדגישו את היקף העבודה, סוג המזיקים שמהם אתם רוצים להיפטר, תכיפות העבודה מבחינתכם וכמובן האחריות בגמר העבודה שאתם דורשים- כל אלו יכריעו במידה רבה את המחיר הסופי עבור העבודה.