מדביר בגבעת שמואל

חולדות ועכברים – גבעת שמואל

חולדות הן מזיק רב סכנה. הן מכרסמות כל חומר, מסכנות את הבריאות – מעבירות מחלות, עלולות לנשוך.

אנשים רבים הנתקלים במפגע בדמות חולדות בסביבתם מחליטים על הפתרון הנוח, הקל והזמין ביותר- שימוש ברעל עכברים.

לרוב, פתרון זה אכן עשוי לפתור את הבעיה ולו לפרק זמן קצר, ואולם על מנת להשתמש ברעל עכברים כנגד חולדות יש לזכור שלשימוש זה יש גם חסרונות והוא טומן בחובו סכנות.

כמובן, הבעיה הראשונה והמשמעותית ביותר היא שלא רק החולדות יאכלו את הרעל ויינזקו ממנו, כאשר הרעל אינו מוסווה כראוי- קיימת האפשרות ששאר בני הבית- ילדים, בעלי חיים רצויים עלולים להיפגע מהרעל באופן בלתי הפיך.

כמו כן, החולדות שאוכלות את הרעל אינן מתות במקום. בדרך כלל עוברים מספר ימים עד למותן, כך שהן עלולות למות במקומות שבני הבית לא יהיו מודעים להם- פינות מסתור, מתחת לריצוף ועוד.

דמיינו בני בית שסובלים מריח פגר בלתי סביר, ומגלים לתדהמתם שמדובר בחולדה מתה שהם, הם הניחו רעל עכברים כדי למגרה.

חשוב לדעת, כי הרחקת בעלי החיים נעשית על ידי לכידתם או על ידי פיזור מפוקח ואחראי של חומרי הדברה וריסוס על פי שיקול דעתם של צוות אנשי איכות הסביבה. חומרי ההדברה הם חומרים מסוכנים ואינם מיועדים לשימוש על ידי האזרח הפשוט שאינו מכיר ויודע לבטח מתי להשתמש בהם, איפה ובאיזו כמות.

בנוסף, יש לדעת, כי לכל בעל חיים יש חומר הדברה המיועד ומתאים במיוחד על מנת למגר אותו. אפילו בין בעלי החיים- יש חשיבות לפעמים להכיר את תת הסוג על מנת להתאים טוב יותר את החומרים הדרושים.

צוותי חברות הדברה מורשות ומיומנות עוברים השתלמויות והדרכות מפעם לפעם, ועל כן אנחנו יכולים לסמוך עליהם שהם יהיו מיומנים ביותר להשתמש בחומרים הנכונים. בנוסף לכך, אנשי צוות חברת ההדברה לרוב הוא בעל ניסיון רב ומשמעותי שעשוי בהחלט לתרום באופן ניכר לבחירת חומרי ההדברה ולאופן השימוש בהם.

רק מדביר מקצועי ידע לטפל במפגע ויעזור לכם להפחית את הסיכונים הקיימים.

איך בוחרים את הקבלן המוסמך לחידוש הבית ולהפוך את התקופה הזו לתקופה מהנה עד כמה שניתן? – גבעת שמואל

בחירת קבלן מוסמך לשיפוץ יכול להגשים לנו את חלום הבית החדש והמעוצב האיכותי שרציתם. בחירה לא נכונה בקבלן עלולה להפוך את מסע הגשמת החזון לחלום בלהות. כאשר אתם נדרשים לחפש קבלן שיפוצים על מנת לבצע שיפוץ כללי אצלכם בבית מוטלת עליכם אחריות גדולה. בזמן בחירת הקבלן ישנם דברים חשובים שיש לבצע כדי לוודא שהוא אכן מורשה ובעל רישיון, חובה לבקש ממנו את התעודות שלו, מיוחד אם הוא אמור לבצע עבודות העוסקות במערכת הצנרת או במערכת החשמל. בנוסף, לעולם אין לשכור את שירותיו של בעל מקצוע ללא המלצות או חוות דעת חיוביות מלקוחות קודמים. הניסיון הנדרש כדי לבצע ביעילות את המשימה שלשמה תשכרו את הקבלן ייחשב בסיס מחייב לכל חתימה על חוזה התקשרות. מובן, שחשוב בשלב בחינת הקבלן שיפוצים לבדוק את הרקע המקצועי שלו ואפילו לטרוח ולנסוע כדי לראות במו עיניכם פרויקטים קודמים שלו. אין טוב ממראה עיניים. כך אפשר לקבל חוות דעת מאדם אובייקטיבי- לקוח קודם ולראות תוצאה של עבודה קודמת. יש להשוות את שכרו ואת שכר פועליו לקבלני שיפוצים אחרים. מיומנות, ניסיון ומומחיות הם שלושה מרכיבים מרכזיים שאין להחליף אותם במהלך תכנון מלאכת השיפוץ וכדאי לא לוותר עליהם בשום מקרה. במהלך תכנון של עבודת שיפוץ על הקבלן לבחון באופן מדוקדק מספר גורמים שיכלול מספר שלבים. מובן, שלשלבים אלו יכללו בין היתר את קביעת גודל המבנה, החלטה מה מצב הנכס, בדיקת מחירים מומלצים והחלטה של הלקוח על מורכבות העבודה.

כאמור, על מנת להבטיח טיפול מקצועי, סדיר ומאורגן של העבודה הנדרשת חובה להסדיר חוזה התקשרות מול הקבלן שיכלול את תאריך סיום העבודה, שימוש בחומרי הגלם בשיפוץ וכן, כל הסעיפים הרלוונטיים בקשר לעבודתו או כאלו שקשורים לבעלי מקצוע נוספים שיצטרך לשלב.

בחברתנו צוות קבלנים המוסמכים ומתמחים בתחום הבנייה והשיפוצים שיספקו את השירות המקצועי, האמין והמלא, וכך יהפכו את חלום השיפוץ שלכם למציאות. התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר – ואנו נחזור אליכם במהרה!