מדביר באלעד

שימו סוף למזיקים! – אלעד

בבתים רבים – פרטיים בעיקר, אך גם בדירות בבנייני רב קומות נתקלים לא פעם בני המשפחה בבעיות של “אורחים לא רצויים”. מדובר כמובן, בבעלי חיים קטנים, מגעילים, מזיקים ולעתים אף מסוכנים.

לרוב נתפסת הבעיה של קיום בעלי חיים לא רצויים בבית עם תפיסה של חוסר היגיינה, ניקיון לא מספק ועוד. ואולם, חשוב להבין גם בבתים נקיים ומצוחצחים במיוחד- עלולות לעלות בעיות של אותם “אורחים”. אלו ייכנסו מבעד לחלונות, לדלתות ולכל חריץ אפשרי. כשאתם מבחינים בהם, פעמים רבות, כבר לא מדובר בנזק שולי, אלא בקיום של בעיה משמעותית שקשה לטפל בה באופן עצמאי.

על כן, כשמדובר בהדברה של מזיקים, מכרסמים, תולעים וחרקים- כדאי למצוא מדביר מוסמך ומנוסה המבין את הבעיה מהשורש וכך גם ישכיל לטפל בה.

כמובן, חשוב מאוד בנוסף לפנות מלכתחילה רק לחברות הדברה מוסמכות ובעלות ידע וניסיון. לא כולם יודעים, אולם תחום ההדברה לצערנו הינו תחום פרוץ ביותר. אף על פי שמלכתחילה תחום זה שעוסק בחומרים מסוכנים ואפילו ברעלים ממש- חייב להיות מפוקח דווקא באופן הקפדני וההדוק ביותר.

רק צוות הדברה מוסמך ידע באילו חומרים מותר ורצוי להשתמש כנגד כל מזיק, באילו כמויות יש לנקוט וכמה זמן מותר להשאיר חומרים מסוכנים אלו. אל תשכחו שחומרי ההדברה – גם אם הם מחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה כפי שנהוג היום- אינם חומרים מומלצים בקרבת בני אדם וחיות בית, לכן חובה להתייעץ לפני כל פעולת הדברה ומיגור עם חברה מוסמכת עתירת ניסיון.

כמובן, לפני שמזמינים את חברת ההדברה או את המדביר – אנו מציעים לערוך סקר שוק מקיף בהתאם לאזור שבו אתם גרים. הדגישו את היקף העבודה, סוג המזיקים שמהם אתם רוצים להיפטר, תכיפות העבודה מבחינתכם וכמובן האחריות בגמר העבודה שאתם דורשים- כל אלו יכריעו במידה רבה את המחיר הסופי עבור העבודה.

חשוב מאוד לפני תחילת ביצוע העבודה לוודא שהחברה היא אכן חברה מורשית בעלת הסמכה וכמובן שכל צוות העובדים בה כשיר ומותאם לעבודה זו.

בחברת ההדברה שלנו אנו מעסיקים אך ורק מדבירים בעלי רישיון והסמכה.

חידוש ושיפוץ וכן בניית בית פרטי הינו תהליך מורכב ולא פשוט יש צורך לפעול במספר מישורים – רק קבלן מוסמך יוכל לאפשר בנייה בצורה יעילה ותקינה – אלעד

כאשר בונים בית חדש מאפס או כאשר מחליטים על שיפוץ בית קיים הדבר דורש  תכנון מיטבי ומוקפד והחלטה לגבי צרכים, יעדים וסדרי עדיפויות. בתים חדשים במיוחד בענף הבתים הפרטיים הם מצרך נדיר שהולך ונעשה מבוקש יותר ויותר. עם עליית המחירים שלא נגמרת, בנוסף לניצול מרבי של קרקע מותרת למגורים באזורי הביקוש מותירה רוכשים רבים עם קניית שטחים לבניית בתים פרטיים הדורשים עבודה עם אנשי מקצוע נוספים כמו קבלן שלד, קבלן גמר ועוד. במקרה של בית קיים הדורש שיפוץ כללי מהיסוד – מלאכה הכרוכה בהרבה מאוד כאב ראש, טרדה ובזבוז זמן למי שלא מבין בכך. העיסוק בשיפוץ וחידוש חלקי של הבית על מרכיביו מורכב ממגוון תחומי עיסוק ובוודאי סידור לוחות הזמנים ביניהם מביאים להחלטה הנבונה והיעילה לשכור קבלן שיפוצים מומחה ומיומן בתחום הנדרש.

אחד העקרונות החשוב לפני כל עבודת בנייה או שיפוץ שבו נחוץ שכירת בעל מקצוע ובפרט לפני שכירתו של קבלן בנייה מוסמך הוא ארגון מסודר של תכנית השלד ועבודות הגמר מדוקדקות מה כולל כל שלב, החלטה על סדר גודל של כל חדר ומה קורה במידה ונדרשים להחליט על תקלות בלתי צפויות או על שינוי מידי במסגרת התוכנית שתוכננה, חשוב במיוחד להתכונן על פי לוח זמנים מחייב ומדויק, על מנת לאפשר לבעלי המקצוע הנוספים להגיע באופן מסודר ותוך פיקוח קפדני של זמני עבודה. במקרים רבים, אכן רצוי לשכור קבלן בנייה מוסמך שמסוגל להביא בעת הצורך קבלני משנה לאיטום, לטיח וצבע, נגר, חשמלאי, אינסטלטור ועוד. וכמובן העקרון הכי חשוב בטרם מתחילה מלאכת הבנייה או השיפוץ להכין תרשים מסודר של יכולות תשלום והגדרת תקציב מדויקת. מלאכת הבנייה היא עבודה מורכבת הכוללת אלמנטים רבים ומגוונים, חלקי עבודה שונים הדורשים תמחור אחר לחלוטין בכל שלב ושלב וכך אנו מקדימים תרופה למכה – לא להתחיל עבודה בטרם מתכננים הכול לפרטי פרטים, הרי שחשוב מאוד לדעת בדיוק מה היכולת הכספית ומהם סדרי העדיפות עוד בטרם ניגשים למלאכת הבנייה או השיפוץ.

מחפשים קבלן בנייה מוסמך לבניית בית פרטי חדש או לשיפוץ הבית? צריכים להרוס בית ישן ולבנותו מחדשהתקשרו עוד היום לקבלת ייעוץ והצעה ללא עלותואנו נשלח אליכם קבלן מוסמך מקצועי ומיומן עם ניסיון רב במגוון עבודות הבנייה. בעל מקצוע המומחה בתחום הבנייה והשיפוצים עם דירוגים, חוות דעת והמלצות רבות מאלפי לקוחות מרוצים, בכדי שתדעו שבחרתם נכון.