מדביר בבית שאן

אז למה חשוב כל כך להזמין מדביר מקצועי?- מדבירים בבית שאן

שירותי ההדברה הם שירותים משמעותיים שמעניקים איכות חיים לאנשים רבים בבית הפרטי, בעסק או במשרד.

שירותי ההדברה כשמם כן הם- שירות שלפיו אנשי המקצוע המיומנים אמורים למגר ולהדביר את כל המזיקים- המכרסמים, החרקים ועוד מתחום המגורים של התושבים. אלא שפה בדיוק מתחילה הבעיה העקרונית-  חשוב לזכור שהדברה היא מקצוע משמעותי ובעל אחריות במיוחד- שכן תקלה ופגם בעבודתו של המדביר לא תגרום רק לאי נוחות או לחוסר נעימות זמנית, תקלה או פגם בעבודתו של מדביר עלולה לעלות לכם בחיים!

חשוב לזכור ולהפנים, כי הדברה היא בעצם פגיעה בבעלי חיים לא רצויים על ידי חומרי הדברה.

אמנם כיום רוב המדבירים המוסמכים מיומנים להשתמש במיוחד בחומרים ידידותיים לסביבה, חומרים המאושרים ומורשים על פי ההנחיות של המשרד לאיכות הסביבה, ואולם עדיין חובה להבין כי חומרים אלו – כשם שהם פוגעים והורגים בעלי חיים לא רצויים- הם עתידים לפגוע גם בבני אדם ובבעלי חיים רצויים- חיות מחמד , חיות טבע ועוד.

על כן, אנו מייעצים לכם לנהוג באחריות ובזהירות בבחירת איש מקצוע בתחום ההדברה.

אם תרצו איש מקצוע אחראי, אמין ואדיב בתחום ההדברה באזור בית שאן תוכלו לפנות אלינו ואנו נקשר אתכם עם אחד המדבירים המצוינים שלנו.

מתי נדביר בעצמנו את הבית ומתי נזמין חברת הדברה? – בית שאן

אם גם אצלכם עלתה השאלה מתי ניתן לבצע ריסוס לבד ומתי יש להזמין שירותי חברת הדברה – מספר דברים שחשוב לדעת. ללא ספק – רצוי שבכל בית יהיה תרסיס הדברה ביתי שיספק מענה מהיר וזמני. אך אם הבעיה חוזרת על עצמה – יש להזמין שירותי חברת הדברה מקצועית שתוכל לעשות סוף לבעיה.

כיום, חברות המציעות שירותי הדברה הן חברות מקצועיות המוסמכות ומיומנות לצורך מיגור מזיקים וזוחלים, הדברתם והרחקתם מסביבתנו. בחברות ההדברה עובדים מדבירים מנוסים ומקצועיים בעלי היתר ורישיון של מדביר מוסמך ומורשה. כידוע, עבודות ההדברה הן עבודות שבה חייבים לעסוק באמצעות חומרים מסוכנים האמורים להרחיק את המזיקים הלא רצויים. חומרים אלו בפועל במקרים רבים הם פשוט סוג של חומרי ריסוס, רעל. מובן, שבחוסר ידע או באי שימת לב חס ושחלילה עלולים חומרים מסוכנים אלו להזיק לא רק לבעלי החיים הלא רצויים והמזיקים, אלא גם לבני האדם המצויים בסביבתם וכמובן גם בחיות המחמד. ואף על פי שהיום אנו מודעים יותר לכל התחום של איכות הסביבה והשמירה על שטחים ירוקים, ועל כן רוב חברות ההדברה משתמשות באופן תכוף יותר ככל האפשר בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה וירוקים בטיבם. זאת כמובן על מנת לשמור ככל האפשר על סביבה נקייה מרעלים פוגעים, ואולם בכל זאת חשוב לדעת, כי לעתים אין ברירה ולצורך מיגור המזיקים עדיין חומרי ההדברה שבהם משתמשים אנשי צוות ההדברה בחברות שונות אינם מומלצים בקרבת בני אדם ואפילו מוגדרים חומרים מסוכנים ביותר.

חברת הדברה מקצועית תדע לזהות את הסכנה ולכן הם נזהרים מאוד בשימוש בחומרים אלו, הם יודעים איפה להניח את החומרים, באילו חומרים להשתמש וכמובן מבינים ומחליטים גם על פרק הזמן הנחוץ והראוי לצורך שימוש בחומרים.

לדאבוננו, שמענו מספר פעמים בתקשורת על מקרי הדברה שבהם נפגעו בני אדם כתוצאה משימוש לא נכון ולא קפדני בחומרי הדברה. הפגיעה עלולה להיות משמעותית ביותר ואפילו לגרום למוות ממש. לכן, לא כדאי להסתכן ולהשתמש בחומרי הדברה מסוכנים אלו ללא פיקוח וללא הדרכה מוסמכת וראויה.