מדביר בבת ים

שירותי הדברה מקצועיים ואחראיים לכל מפגעי המזיקים והמכרסמים השונים – רק ע"י מדביר מוסמך! – בת ים

אנשים רבים טועים לחשוב, שאם הם יקפידו לשמור על מראה בית מסודר ועל ניקיון מרבי של הדירה- הרי שכך הם ימנעו לחלוטין את הגעתם שלא מזיקים לא רצויים. לצערנו, הנחה זו אינה נכונה. שכן, חלק מהמזיקים או המכרסמים הלא רצויים- עכברים, יונים, נחשים ועוד- מגיעים לתוך הבתים לחלוטין ללא קשר לרמת הניקיון שלו, אלא בעיקר על פי נוחות החדירה אליו. ככל שיקל עליהם להיכנס לבית- הם ייכנסו אליו.

ואז תמצאו את עצמכם עם מזיקים לא רצויים- שגם מרתיעים וגורמים לאי נעימויות, גם מהווים מטרד למראה ולאסתטיקה ( הרי לא תרצו שעל השיש שלכם במטבח יימצא שובל נמלים…), חלק מבעלי החיים עלולים לגרום לנזק ממשי לריהוט ולחפצים בתוך הבית וכמובן- הכי חשוב- חלק מבעלי החיים האלו פשוט מזיקים ומסוכנים לבריאות, זאת רק מתוך העובדה שהם פשוט נושאים מחלות שעלולות לעבור גם לבני אדם.

על כן, כחלק משגרת תחזוקה שוטפת של בית אנחנו בהחלט ממליצים להזמין מדי פעם את שירותיה של חברת הדברה לשם בדיקת מצב בעלי החיים הלא רצויים והרחקתם, באם בחרתם להמתין עד שיהיו לכם בעלי חיים כאלו- ברגע שזיהיתם אותם- פנו לחברת הדברה מהימנה, מוסמכת ומקצועית באזור מגורכם ובקשו טיפול מתאים על מנת למגר את המזיקים.

לסיכום הנאמר במאמר זה, חשוב לזכור כי חומרי ההדברה אינם חומרים המומלצים לקרבת בני אדם. רוב חומרי ההדברה מעצם היותם חומרים שאומרים למגר בעלי חיים לא רצויים הם חומרים מסוכנים במהותם, ולכן חשוב שרק מדביר מוסמך ידע בדיוק באילו חומרים מותר להשתמש, באיזו כמות, מתי יש צורך לפנות את החומרים בסופו של דבר.

שנית, לא רבים שמים לב, שבעצם לכל בעל חיים מזיק ישנו חומר הדברה ייחודי ומסוים שרלוונטי לטיפול בו ובמפגע שלו.

רק מדביר מורשה מחברת הדברה מקצועית- יוכל להתאים בדיוק את חומר המיגור וההדברה למזיק המסוים. אנו ממליצים בכל מקרה של צורך בשירותי הדברת מזיקים לא רצויים- לפנות לחברת הדברה המוסמכת על ידי המשרד לאיכות הסביבה- אל תתביישו לדרוש תעודות הסמכה לפני תחילת העבודה וכמובן כתב אחריות בסיומה.