בעלי מקצוע חפש באתר

מדביר בבת ים

הדברה- זה המקצועיות שלנו- בת ים

מצאתם שובל נמלים על השיש במטבח? מישהו מבני המשפחה ראה עכבר נס במהירות בין פינות החדר? “אמא’לה, ג’וק”- כך צעק הבן הקטן… אז מה עושים?

חשוב לדעת שעם מזיקים לא כדאי ולא רצוי להתעסק לבד. חובה להזמין שירותי הדברה מוסמכים ומקצועיים. חשוב לזכור- חומרי הדברה הם חומרי רעל ומיגור, הם אינם חומרים המומלצים באופן טבעי בקרבת בני אדם- גם אם הם “טבעיים” או “ידידותיים לסביבה”..

חומרי הדברה לעולם אינם צריכים לשהות באופן קבוע או טבעי לצד בני אדם או חיות מחמד.

לכן, חשוב להזמין מדביר מקצועי, מוסמך ובעל ניסיון כדי שידע להזהיר אתכם ולומר לכם הוראות מדויקות בקשר לשימוש בחומרים אלו ולהימצאות בקרבתם.

מדביר זהיר, אחראי ומקצועי- יוכל לרוב לבצע עבודות הדברה ומיגור מבלי להוציא אתכם מהבית לימים שלמים. מדביר כזה- ידע איפה להניח את חומרי ההדברה ומגר את המזיקים במינימום זמן ומינימום שיבוש חייהם של יושבי הבית.

ואולם, אם המדביר המקצועי קבע שעליכם לפנות את הבית- או לא לשהות בקרבתו במשך זמן מסוים- סמכו עליו! אל תנסו להתחכם, כי חומרי הדברה, כאמור, אינם מומלצים בקרבתכם.

כמו כן, הדברה יעילה היא הדברה שתוכיח את עצמה לאורך זמן ותהיה כזאת שמכוונת לסוגי המזיקים השונים, תתבצע בעונה המתאימה ותהווה  חיפוש של שורש הבעיה ומקור המזיקים כדי למגר את הבעיה מהשורש.

אנחנו- חברה מנוסה ואחראית ננסה לתאם לכם איש מקצוע ולהתאים לכם הדברה לפי הצורך והדרישות.