מדביר בעראבה

מה חשוב לדעת על תפקידו של איש הדברה?- מדבירים בעארבה

אז מה בעצם חשוב לנו לבדוק לפני שאנחנו מזמינים איש מקצוע בתחום ההדברה?

אנחנו כמובן רוצים וחייבים לסמוך על כל איש שירות ומקצוע בכלל ועל מדביר בפרט שאנו מזמינים ופותחים בפניו את ביתנו, אנחנו חייבים לסמוך על כך שהוא בקי בטיפול הראוי שאנחנו זקוקים לו,

אנחנו כמובן בטוחים וסמוכים, כי אותו בעל מקצוע שיגיע לביתנו ידע לנהל באופן הנכון והמתאים- מקצועי ביותר את כל מהלך העבודה. ברור לנו, שמרגע שהמדביר נכנס לביתנו הוא אחראי בלעדי על עבודת ההדברה הכוללת- בדיקות ואיתור ראשוני של הנזק או/ ו של בעלי החיים המזיקים- כולל מקורות ראשוניים שלהם- קיני נמלים, מסתור חפרפרות, מקומם של העכברושים, מקומם הראשוני של המקקים ועוד. בנוסף כמובן עלינו לסמוך עליו שהוא אכן יערוך את הבדיקות הרצויות ואת כל הצרכים הנחוצים על מנת להדביר באופן הראוי והמקצועי ביותר.

חשוב לנו במיוחד בתחום ההדברה ידע עמוק ומקצועי בתחום וכמובן ניסיון משמעותי- כי כידוע לכל בעל חיים יש חומר ההדברה שלו. והמדביר הוא איש המקצוע הבכיר שחייב לא רק לדעת זאת אלא בעיקר לפעול לפי הבנתו ובהתאם לשטח ולבעלי החיים שנמצאו בו.

אנו סומכים על המדביר שידע לכוון כל חומר הדברה לפי סוגי בעלי החיים שיימצאו בשטח על מנת למגרם באופן מוחלט.

אנחנו עובדים רק עם בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים מאוד, לכן אם אתם נזקקים לאיש הדברה פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם.

הקיץ כבר כאן והמעופפים השונים החלו להופיע בבית? לפני שרצים לרכוש תכשיר הדברה ביתי חשוב לזכור כי רק מדביר מוסמך יספק מענה להופעת המזיקים – עראבה

לא פעם שאלנו את עצמנו למה צריך לפנות למדביר מקצועי אם אנחנו יכולים לקנות באופן עצמאי תכשיר הדברה ולרסס? על מנת להשיב לשאלה זאת- עלינו רק לחשוב בהיגיון: חומרי הדברה נחשבים חומרים מסוכנים וממוקדים. הם עלולים לפגוע בבני אדם ובבעלי חיים נוספים- כגון: חיות המחמד שלכם או בהמות המשק.

ריסוס או הדברה היא פעולת מנע שמטרתה לחסל ולהרוג בעלי חיים לא רצויים, כגון: עכברים, מקקים, נחשים ועוד. על מנת להחליט על חומר ההדברה המתאים- חובה לבצע בדיקה במקום, לבחון את המזיקים- ורק אז לבחור את חומר ההדברה המתאים והראוי. בנוסף, גם לניקיון יש חשיבות גבוהה למניעת הופעת המזיקים. כפי שהזכרנו כי צריך לקחת בחשבון על ההחלטה לבצע הדברה באופן עצמי- גם אם נלקחה לאחר חשיבה וניתוח פני המציאות חייבת להתבצע באופן היעיל ביותר ותחת כל כללי הזהירות הרציניים. חייבים לזכור, כי שימוש בחומרי הדברה מבלי פיקוח וללא ליווי מקצועי הוא מעשה שעלול להיגרם גם בטרגדיה גדולה לא צפויה, שכן חומרים אלו- חלקם הם בעלי סף רעילות גבוה במיוחד- ובדיוק כפי שהם אמורים לפגוע בבעלי החיים הלא רצויים- כך חלילה הם עלולים לפגוע, לקטול את בני האדם המצויים בקרבתם. לא כולם מבינים את כל הסכנות הכרוכות בשימוש בהם ובוודאי שלא כולם מכירים היטב את כללי השימוש הנכונים. לכן, אם מדובר בהרחקה חד פעמית של מעט מאוד נמלים הזוחלות בבית או בגירושו של מקק חביב בודד- ניתן בהחלט לבצע את מלאכת ההדברה בכוחות עצמאיים, ואולם במקרה כזה יש חובה עקרונית ומוסרית להתייעץ באופן רציני ואחראי במיוחד עם בעל החנות לממכר חומרי ההדברה והריסוס ולזכור לאורך כל התהליך שמדובר למעשה בחומרי הדברה בעלי רעילות. רעל. חומרי הדברה הם חומרים מסוכנים ביותר ואינם מיועדים מלכתחילה לשהות לצד בני אדם או חיות מחמד או צמחייה טבעית ורצויה, לכן בהחלט ראוי לדעת כיצד להשתמש בהם – כמויות, סוגים, זנים, לוחות זמנים ועוד. כמובן שרוב האנשים שלא מתחום ההדברה לא מבינים או יודעים להבחין בסוג המזיק ובחומרי הדברה ובצורכיהם השונים – ובוודאי אינם יודעים את הכמות הרצויה לשימוש.