צבעי ברהט

איך נבחר את הצבעי שלנו? – צבעי ברהט

אז איך נחליט מי יהיה בעל המקצוע שאותו נעסיק אצלנו בבית? כשאנחנו רוצים לבחור איש שירות שיעניק לנו תיקון או טיפול בכל עניין בביתנו ובפרט כשאנו מנסים לחפש צבעי שיעניק לנו תחושת ניקיון ואווירה של צבע טרי ונקי בבית – ברור, שראשית נחפש איש מקצוע שיהיה בעל מקצוע מומחה בתחומו. לא כל מי שמגדיר את עצמו “שיפוצניק” הוא צבעי מקצועי וראוי. חשוב להבין ששכבות הצבע חייבות להיות מדויקות על מנת להקרין מראה נכון ובוהק.

בנוסף כמובן, נרצה להעסיק בעל מקצוע אדיב ואנושי שנוכל לתאם אתו על ענייני העבודה באופן יעיל ומקצועי, אבל גם במאור פנים.

אז גם אתם רוצים להתחדש? רוצים למצוא דרך לנקות את הבית באופן מוחלט ולשוות לו מראה נעים וחדשני? אתם לא חייבים לרכוש רהיטים יקרים או למצוא פרטי נוי ואביזרים ייחודיים ויוקרתיים. מסתבר, שצביעת קירות וחידוש המראה שלהם יהוו מרכיב חשוב ומרכזי במראה חדשני של הבית כולו.

קירות בעלי מראה דהוי ומיושן – נותנים תחושה של ירידה ושל חוסר ניקיון. לעומת זאת, קירות בעלי מראה נקי, אסתטי וחדשני – מעניקים תחושה של חדשנות, ניקיון.

לכן, אנחנו מציעים לכם להחשיב את צביעת הבית כחלק אינטגרלי ומשמעותי במיוחד במראה העיצובי – אדריכלי לחידוש או לגיוון המראה שלו.

אז מה עושים? עשו שיקול דעת של רווח והפסד – מבחינה כלכלית, אבל לא רק – אל נא תשכחו- שצביעת דירה שלמה עלולה לגרום לאי נוחות ממש מספר ימים עד שבועות… האם תוכלו לעמוד בה? שימו לב והקפידו גם – לפעמים מה שנראה זול בהתחלה – יעלה לכם ביוקר אחר כך – ולא רק מבחינה כלכלית, אלא בעיקר בעוגמת נפש, חיסון זמן וטרדות מיותרות. בדקו לקוחות קודמים של בעל המקצוע המבוקש, שהרי רק ניסיון קודם יוכל להעניק לכם שקט וידיעה בטוחה ומוסמכת שבחרתם באיש המקצוע הראוי. סכמו הכול מראש! קבעו זיכרון דברים או חוזה עבודה ברור וחד משמעי.

לסיכום – אם מדובר בתיקוני צבע ובצביעת קיר בודד – הרי שאתם יכולים לבצע את המלאכה בעצמכם, אבל אם מדובר בצביעה משמעותית ובעלת היקף נרחב יותר – אנחנו מציעים לכם – לפנות לבעל מקצוע בתחום הצבע שיבדוק את מצב הטיח, הצבע, שיציע לכם אם תרצו רעיונות עיצוביים לחידוש ולגיוון וכמובן שישתמש בחומרי גלם איכותיים ומשובחים.

דרשו תמיד אחריות בגמר העבודה ובדקו שהמחיר מתאים לתנאי השוק והאזור.