צבעי בטייבה

איש מקצוע בתחום הצבע- איך בוחרים?- טייבה

גם אתם מחפשים צבעי על כדי שיצבע עבורכם את הבית? גם אתם זקוקים לחברת צבע שתחדש עבורכם את חדר המדרגות?

צביעת דירה הוא שלב מרכזי במיוחד בשינוי העיצוב הפנימי שעובר הבית כולו. הסלון והמטבח הוא לב לבו של הבית, במקרים רבים הוא זה שמעניק לבית את הערך העיצובי – סגנוני שלו: מטבח קלאסי יתאים לבית באווירה קלאסית, מטבח כפרי בהכרח יביא לתחושה של טבע וחזרה למקורות וכן הלאה. אלא שאנשים רבים שרוצים לחסוך כסף ובטוחים שאי הזמנת צבעי לביתם היא החלטה כלכלית נבונה שבצידה שיקול כספי מדויק של רווח. אך הדבר פשוט אינו נכון ומחשבה זו היא טעות ביסודה.

אנו מציעים לכם – ראשית, כמובן ערכו רשימה מסודרת ומאורגנת של חברות השיפוצים והצבע המומלצת. ראוי ואף חובה לקבל המלצות ו/או לבדוק עבודות קודמות של איש המקצוע שאותו אתם רוצים להזמין. לאחר מכן ערכו סקר בין חוות הדעת ובחרו את הטובים ביותר הראויים לעבוד אצלכם.

שנית, ערכו סדר ורשימה מאורגנת וברורה של כל העבודות שאתם זקוקים להן- ברשימה זו תכללו גם דרישות מאיש המקצוע, סדר גודל של העבודה, לוחות זמנים, מחיר סופי וכמובן –  הוסיפו הערות על פי דעתכם והסכמתו של איש המקצוע- זכרו: הוא עובד אצלכם ולא להיפך…

בנוסף, בחרו בעל מקצוע שאתו אתם מרגישים נוח- אדיבות ואנושיות הן חלק מהשירות.

כשאתם זקוקים לאיש מקצוע – תמיד עדיף לכם לפנות ולעבוד עם אדם שיוכל להעניק לכם תחושה טובה ונוחה.

כמו כן, עניין מרכזי ומהותי במיוחד בבחירה של אנשי מקצוע- דרישות מוקדמות המוסכמות מראש-

-באיזה חומרי גלם ישתמש הצבע? דרשו כמובן חומרי גלם איכותיים.

– מה לוחות הזמנים הקבועים לצורך העבודה? מה יקרה אם לא יעמוד בהם איש המקצוע?

– מה סדר הגודל של העבודה המבוקשת והמוסכמת- סכמו בבירור כדי שלא תתעוררנה הפתעות

– סכמו על סכום סופי ומוגמר

וחשוב שתזכרו- נותני שירות בכלל וצבעים בפרט חייבים לסיים את העבודה בזמן שנקבע, להשאיר לכם בית נקי הראוי לשימוש ולגבות מחיר הוגן על פי הסיכום המוקדם ביניכם.

אנחנו- יכולים להפנות אתכם לצבעים המתמחים בכל סוגי עבודות הצבע במקצועיות, באחריות, ברמת גימור מושלמת, בעמידה בלוחות זמנים ובמחיר הוגן.